Před utkáním s FK Novi Pazar máme dotrénováno

V úterý 30. ledna nás čeká druhé přípravné utkání na herním soustředění v Turecku. Naším soupeřem bude srbský FK Novi Pazar.

Utkání proti FK Novi Pazar se odehraje v úterý 30. ledna od 17:00 místního času v Turecku, tedy v 15:00 českého času. Z utkání tentokrát nebude přímý přenos a o jeho průběhu vás budeme informovat na sociálních sítích.

Den před utkáním měli hráči odpolední tréninkovou jednotku, dopoledne byla videopříprava na zápas. Do zátěže na hřišti se začíná zapojovat Michal Černák, který od startu přípravy laboroval se zdravotními problémy. Z úvodního zápasu řešilo několik hráčů pár drobných šrámů. Dobrou zprávou také je, že se v noci z pondělí na úterý k týmu připojí Benny Kanakimana a bude tak trenérům k dispozici pravděpodobně také pro nadcházející utkání.

Mrkněte pod článkem na fotogalerii z dnešního dne.

Author Redakce