Zimní přípravu odstartovalo i béčko. S kým a na koho narazí?

V plné přípravě na odvetnou jarní část třetiligové ČFL už je i rezervní tým FK Jablonec pod vedením trenéra Benjamina Vomáčky. V jakém složení a na koho béčko narazí během zimních měsíců?

Zimní přípravu absolvuje naše rezerva převážně v jabloneckých Břízkách. Stávající kádr se příliš nemění, trenér Vomáčka si do přípravy vytáhl tři dorostence a návrat hlásili další hráči z hostování. „Každý z hráčů má stejnou šanci se dostat do kádru pro jarní sezonu,“ hlásí kouč na začátku nového roku.

Aktuálně tým plní tréninkové dávky na umělé trávě v Břízkách. Další tréninky probíhají formou výběhů do terénu v okolí kolem jablonecké přehrady, dvakrát týdně se hráči dostanou i do posilovny. Tým má v plánu odehrát sedm přípravných duelů, z toho čtyři v Jablonci nad Nisou. Ostré třetiligové boje odstartují pro naší rezervu 2. března zápasem na půdě ambiciózního Ústí nad Labem.

KÁDR PRO ZIMNÍ PŘÍPRAVU

Brankáři: Reiner, Vorel, Bureš

Hráči: Diviš, Malý, Vošahlík, Hušek, Svoboda, Phan, Gaši, Werani, Breda, Bím, Hanzlíček, Kubát, Kubín M., Novotný, Melka

PŘÍPRAVNÉ ZÁPASY

• pátek 19.1. - FK Jablonec B / Králův Dvůr (Břízky 18:00 hod.)
  • sobota 27.1. – Motorlet / FK Jablonec B (Praha 10:15 hod.)
  • středa 7.2. – FK Jablonec / Pěnčín (Břízky 18:00 hod.)
  • sobota 10.2. – FK Jablonec / Cidlina (Břízky 10:00 hod.)
  • sobota 10.2. – Sparta Praha B / FK Jablonec B (Vrchlabí 15:30 hod.)
  • sobota 17.2. – FK Jablonec B / Povltavská (Břízky 10:00 hod.)
  • sobota 24.2. – FK Turnov / FK Jablonec B (Turnov 10:30 hod.)