Mladší dorost utrpěl porážku od FK Pardubice B

Jablonecký mladší dorost U17 utrpěl v pátek krutou porážku od FK Pardubice B 1:5 (0:5), když vůbec nezvládl první poločas a umožnil soupeři pětkrát skórovat. Druhý poločas byl herně o něčem jiném, i když s vědomím soupeře dostatečného náskoku.

První branka do domácí sítě padla v 17. minutě z kopačky Holčapka. V 23. minutě uspěl s pomocí tyče Hloušek. Třetí branku hostů dal ve 31. minutě Šic, který pronikl za domácí obranu a sám proti brankáři uspěl také. V 35. minutě po trestném kopu zprava byl na zadní tyči hlavou úspěšný Hendrich - 0:4. A stejný hráč proměnil pokutový kop ve 42. minutě, za faul Ondráčka ve vápně. Předtím ale měl Jablonec dvě šance. Nejprve Velechovský přihrávku zprava na malém vápně namířil do gólmana a v další chvíli opět Velechovský centr zleva poslal hlavou vedle branky. Ve druhém poločase jablonečtí hráli o poznání lépe a přišly i šance. V 51. minutě Kaněrovu možnost srazil soupeř na roh. V 64. Kuhnovu ránu gólman chytil. Až v 68. minutě se prosadil Rejnart, který obešel i brankáře a k pravé tyči dal alespoň jediný čestný úspěch domácích.

FA Jablonec U17 - FK Pardubice B 1:5 (0:5)

Sestava FA Jablonec U17: Plíšek (46.Hnyk) - Ondráček, Vrabec, Růta - Kuhn,