Změna režimu fanshopu a prodeje vstupenek

Od pondělí 16. října došlo ke změně režimu prodeje vstupenek, permanentek a provozu fanshopu na stadionu Střelnice.

INFOCENTRUM

Pro vyřízení záležitostí ohledně permanentek nebo vstupenek na zápasy je ve stálém provozu INFOCENTRUM na Střelnici (u hlavního vstupu na stadion) každý všední den od 7:00 do 15:00. Infocentrum na Střelnici vám také poskytne veškeré informace, které budete potřebovat vědět ohledně návštěvy stadionu Střelnice a domácích zápasů. Pro výše uvedené záležitosti již nebude sloužit sekretariát klubu. Vstupenky můžete také nakupovat online na tomto odkazu.

FANSHOP

Provoz fanshopu se také mění a fanoušci mají možnost přijít nakupovat kdykoliv mimo zápasy každý všední den od 7:00 do 15:00. Ve fanshopu je nyní stále personál, který vám v uvedené časy splní vaše nákupní přání. Zároveň se ve fanshopu vydává zboží objednané přes e-shop s osobním odběrem.

Děkujeme za pochopení a věříme, že uvedené změny uvítáte pro zjednodušení vašeho nakupování na Střelnici.

Author Redakce