Mladší dorost si připisuje 3 body za výhru nad Kladnem

Mladší dorost FA Jablonec zvítězil nad SK Kladno 3:0 (2:0). Soupeře zaskočil brzkým gólem, ke kterému ještě v prvním poločase přidal další. Ve druhém poločase stále lepší Jablonec pak ještě přidal třetí branku.

Ve třetí minutě otevřel skóre zápasu Kostka. A druhý gól dal ve 21. minutě Velechovský. Mezitím Hnyk zneškodnil nebezpečný únik soupeře. Ve 47. minutě Hnyk vyrazil prudkou střelu Janáta. V 50. minutě hosté nevyužili trestný kop díky odrazu jabloneckých. V 52. minutě pálil z malého vápna Qualizza, ale jen do brankáře. Ten pak zabránil ve skórování v 54. minutě uniklému Velechovskému. V 60. minutě podnikl rychlý brejk Qualizza, který namísto střely ještě hledal přihrávkou Velechovského, jemuž však soupeř míč srazil na roh. V 81. minutě po rohovém kopu z pravé strany byl po následném závaru před brankou hostí úspěšný Čumpelík - 3:0.

FA Jablonec U17 - SK Kladno 3:0 (2:0)

Sestava FA Jablonec U17: Hnyk - Ondráček, Vrabec, Růta - Kostka, Kaněra (62.Čumpelík), Jodas, Hanč, Hataš (86.Kuhn) - Velechovský (86.Pošmourný), Qualizza (81.Rejnart)

Branky FA Jablonec U17: 3.Kostka, 21.Velechovský, 81.Čumpelík