Mladší dorost si rozdělil body s Mladou Boleslaví

Dorost U17 remizoval v B týmem Mladé Boleslavi 1:1 (1:1) a kdyby zejména ve druhém poločase využil své šance, mohl se radovat i z výhry.

V 6. minutě unikl Qualizza a míč napálil jen do brankáře. Hosté kontrovali v 7. minutě tak, že jejich akce skončila gólem z kopačky Kodery. Vyrovnání přišlo v 35. minutě, kdy po centru z trestného kopu zleva byl po ráně pod břevno úspěšný Kostka. Ve 40. minutě Rejnartovu střelu k levé tyči brankář hostí Klepal jen vyrazil na roh. V 46. minutě po chybě domácích zadáků unikl Roller, ale ten naštěstí branku přestřelil. Pak už přišly šance jabloneckých. Brankář hostí dvakrát zneškodnil nadějné střely Kostky v 52. resp. v 75. minutě. Dva úniky Velechovského v 84. a v 86. minutě úspěch nepřinesly. Hosté měli také své dvě možnosti, ale až v nastaveném čase. Kaulfus ani Kodera neuspěli.

FA Jablonec U17 - FK Mladá Boleslav B 1:1 (1:1)

Sestava FA Jablonec U17: Plíšek - Ondráček, Mejsnar, Růta - Kostka, Čech (66.Hanč), Jodas (66.Kaněra), Qualizza, Hataš (55.Kuhn) - Vrabec (46.Velechovský), Rejnart (55.Čupelík)