Změna v kádru FK Jablonec

Po utkání se Spartou, které Jablonec na Střelnici prohrál 1:5, došlo na změnu v kádru A týmu.

"Majitel klubu Miroslav Pelta sdělil Jakubu Považancovi, že má svolení hledat si angažmá a klub hráče uvolnil na přestupový trh. Jeho budoucnost se aktuálně řeší," komentuje změnu v kádru mluvčí klubu Martin Bergman. Jakub Považanec tak tento víkend neodcestuje s týmem na ligové utkání do Karviné.

Zároveň bychom se rádi vyjádřili k článku na webu InFotbal, který byl lživý a zavádějící. K žádné roztržce nebo hádce během jednání mezi trenérem a hráčem nedošlo, stejně tak se v poklidu řešila aktuální situace mezi hráčem a vedením klubu. Redakci InFotbal jsme kontaktovali s žádostí o nápravu a úpravu textu s doplněním o naše vyjádření. Redakci InFotbal jsme také požádali, aby i v dalších případech postupovali v souladu s etickým kodexem novinářů a nezveřejňovali nepřesné nebo neprověřené informace.

Author Redakce