Jak vypadal den FK Jablonec po utkání s WSG Tirol

Po utkání s WSG Tirol měli hráči Jablonce regenerační den. Dopoledne trénink a odpoledne volný čas strávený turistikou v okolí městečka Vals.

Skupina hráčů, která odehrála větší část utkání proti WSG Tirol, tak pro ně byl připravený regenerační trénink a cvičení pod dohledem kondičního trenéra. Zbytek hráčů měl plnohodnotný trénink s kombinací, střelbou a závěrečnou hrou.

Odpoledne pak dostali hráči volno, které trávili ve městě Vals a jeho okolí, někteří hráči se věnovali regeneraci a další vyjeli lanovkou na okolní vrcholky hor. Členové nově tvořeného realizačního týmu pak společně vyjeli na cyklovýlet do Alp, aby se správným směrem tužil kolektiv.

Ve čtvrtek je pak zase na programu dvoufázový tréninkový den a během čtvrtka pro vás máme i jedno překvapení.

Author Redakce