Mladší dorost v posledním utkání soutěže bodově neuspěl

Jablonecký mladší dorost ani v posledním utkání soutěž bodově neuspěl, když podlehl soupeři FK Teplice 3:7 (2:3). Jablonci s povedlo na vedoucí gól teplických brzy odpovědět, a dokonce se ujal vedení, o které však do konce poločasu přišel a s náskokem šli do šaten domácí. Ten ve druhém poločase ještě navýšili a na třetí branku Jablonce reagovali dalšími dvěma góly.

Ve 2. minutě se ujali vedení domácí brankou Kulhánka. V 5. minutě pronikl Syrůček přes soupeře zleva do vápna a střelou k zadní tyči skóre vyrovnal. V 30. minutě Palánův roh zleva Klucký hlavou namířil těsně nad. V 37. minutě zahrával Novotný před vápnem trestný kop, který gólman domácích vyrazil, ale rozeběhnutý Novotný vyražený míč umístil do branky. Ve 40. minutě dostal domácí Myška míč za obranu a sám poslal po zemi míč k pravé tyči do branky. Ve 44. minutě Tarynkova slabá střela překvapila nejen brankáře Špíse, pod jehož tělem míč nečekaně prošel potřetí do sítě hostů. V poslední minutě první půle unikl Sirůček a po jeho kličce a odrazu soupeře se míč dostal k Novotnému, jehož ránu gólman domácí obrazil na roh. V 53. minutě domácí zvýšili na 4:2 po tečované střele Myšky. Jablonec reagoval v 61. minutě střelou Novotného do pravé tyče. A neujala se ani střela Kostky z dálky v 66. minutě, která branku přeletěla. V 69. minutě završil Myška svůj hatrik prudkou střelou k tyči. V 75. minutě využil Sirůček míč poslaný za obranu a z úniku dal třetí branku hostů. V 86. minutě nedosáhl Dvořák na vysoký míč, čehož využil Dbalý a upravil na 6:3 pro domácí. V poslední minutě po kombinační akci domácích uzavřel Kulhánek skóre zápasu na konečných 7:3.

FK Teplice - FA Jablonec U17 7:3 (3:2)

Sestava FA Jablonec U17: Špís (46.Dvořák) - Klucký, Svatý M., Svatý K.,