Mladší dorost nestačil na soupeře FC Táborsko

Mladší dorost FA Jablonec nestačil na soupeře FC Táborsko a podlehl mu 0:4 (0:1). Škoda, že se neujala alespoň nějaká šance jabloneckých, aby výsledek nebyl až tak krutý.

Hosté šli do vedení ve 13. minutě brankou Vašků. V závěru první půle měl dvě možnosti Sirůček. Ve 41. minutě po rohu zprava hlavou branku přestřelil a ve 45. minutě jeho ránu gólman hostí odrazil. V 54. minutě zvýšili táborští brankou Lišky, který do sítě dorazil míč odražený od břevna jablonecké branky. V 58. minutě unikl Kostka, ale s jeho střelou si brankář dokázal poradit. V 66. minutě pronikl za domácí obranu Liška a bylo to 0:3. V 74. minutě dal čtvrtou branku Pánek, jehož střela z úhlu se odrazila od levé tyče do branky. V 85. minutě Hatašův trestný kop mířící pod břevno gólman opět odrazil. V 89. minutě rovněž tak dopadla rána Karla Svatého.

FA Jablonec U17 - FC Táborsko 0:4 (0:1)

Sestava FA Jablonec U17: Špís - Samodeyko, Klucký, Svatý K., Duštíra - Hanč,