Hlasujte v anketě SBD Sever hráč sezóny 2022/23

Vyberte nejlepšího hráče uplynulé sezóny a rozhodněte, kdo si zaslouží ocenění společnosti SBD Sever hráč sezóny 2022/23

Ve spolupráci se společností SBD Sever vybíráme nejlepšího hráče sezóny. V tuto chvíli můžete vybírat hráče, který podle vás v průběhu celé sezóny předváděl v zelenobílém dresu nejlepší výkony.

Hlasovat můžete do neděle 4. 6. do 22:00 pro hráče, kteří nastoupili do alespoň pěti ligových utkání.

"SBD Sever působí v libereckém regionu a hlavní činností společnosti je správa bytových domů. Věnujeme se také realitní činnosti a výstavbě bytů. Vážíme si, že můžeme sponzorovat právě tyto ankety, protože získat individuální ocenění v tak kvalitním klubu, jakým je FK Jablonec, je nesmírně těžké, a proto hodně prestižní," dodává ke spolupráci předseda představenstva SBD Sever pan Petr Černý.

Author Redakce