Mladší dorost opět nebodoval

Mladší dorost opět nebodoval a podlehl Viktorce Žižkov 1:3 (1:2), když po vedoucím svém gólu v rozpětí dvou minut o vedení přišel a domácí skóre otočili. Pojistku výhry dali žižkovští až v poslední minutě.

V 15. minutě poslal Duštíra z levé strany míč do vápna, kde Kostka z hranice malého vápna otevřel skóre zápasu. V 28. minutě Ondráček zbytečné fauloval na levé straně vápna a z nařízeného pokutového kopu vyrovnal Plášek. Tentýž hráč byl úspěšný za dvě minuty, když usměrnil do jablonecké branky centr spoluhráče z levé strany. V 35. minutě se do šance dostal Vopat, ale jeho
rána z hranice vápna jen těsně přeletěla domácí branku. V 61. minutě se neujala rána Duštíry z dálky, kterou domácí brankář lapil. V 90. minutě propadl míč za jablonecké zadáky, čehož využil Myška, který střelou po zemi k tyči pojistil vítězství domácích

Viktorka Žižkov - FA Jablonec U17 3:1 (2:1)

Sestava FA Jablonec U17: Špís - Ondráček (30.Holý), Klucký, Svatý K., Hataš (60.Samodeyko) - Conway, Vopat - Duštíra, Svoboda (67.Hanč), Kostka - Sirůček

Branka FA Jablonec U17: 15.Kostka