Article image

BUĎ U TOHO! Permanentky na sezónu 2023/24 jsou v prodeji!

Teprve v neděli jsme se rozloučili s uplynulou sezónou. Již nyní však fanouškům přinášíme klíčové informace pro sezónu 2023/24. Majitelé permanentek budou výrazně zvýhodněni oproti jednorázovému vstupnému. Kup si permanentku a BUĎ U TOHO!

Nový ligový ročník začne o víkendu , který připadá na 22. a 23. července. Online prodej permanentek na sezónu 2023/24 byl zahájen v pondělí 12. 6. v 8:00. Internetový nákup permanentky je nejjednodušším a nejrychlejším způsobem prodloužení stávající permanentky nebo zakoupení nové.

Pro fanoušky, kteří preferují osobní nákup bude otevřena pokladna na stadionu Střelnice v týdnu od 12. 7. Současným majitelům permanentek budou jejich místa blokována do 31. 8.

PERMANENTKU KUPUJ ONLINE ZDE!

Ceny

Pro nadcházející sezónu dochází k výraznému zjednodušení cenových kategorií. Ceny permanentek do všech sektorů na tribuně A i tribuně B budou sjednoceny.

V ceně permanentky jsou zahrnuty také domácí utkání v nadstavbové část FORTUNA:LIGY a všechna domácí utkání MOL Cupu.

Ceny permanentek na FK Jablonec patří dlouhodobě mezi nejnižší v celé ligové soutěži. Tento trend bude i přes mírné zvýšení cen nadále udržen. S novými cenami stávající majitelé permanentek zaplatí za jedno utkání v přepočtu cca 90 - 110 korun.

Permanentka zůstává nejlevnější variantou pro návštěvu ligového fotbalu v Jablonci. Při nákupu permanentky v porovnání s cenou jednorázových vstupenek na všechna utkání fanoušci ušetří až 2400,- Kč! Buď u toho za nejlepší ceny!

Slevy a zvýhodnění

Cenové zvýhodnění budou moci využít lidé v důchodovém věku, ženy, studenti (do věku 26 let) po prokázání se studentským průkazem, a držitelé průkazu ZTP.

Slevy pro důchodce, studenty a ženy bude možné uplatnit pouze při nákupu permanentek. Pro jednorázové vstupenky bude stanovena jednotná cena. Pro uplatnění zvýhodněného vstupného je tedy jedinou možností zakoupení permanentky.

NEPŘEHLÉDNĚTE: U dětské kategorie dochází ke změně. Do loňské sezóny bylo možné zakoupit dětské vstupenky do 15 let věku. Vzhledem k jednoznačnosti uplatnění nároku na slevu pro děti je toto kritérium nyní změněno na výšku dítěte. Nově tak na dětskou permanentku (resp. vstupenku) budou moci na stadion projít děti do výšky 140 cm. Toto bude kontrolovánu u turniketů při vstupu na stadion. K tomuto účelu budou na turnikety přidány kontrolní značky. Slevu pro děti do 140 cm bude možné uplatnit i při nákupu jednorázových vstupenek.

Vstupenky na utkání

Vstupenky na jednotlivá ligová utkání v sezóně 2023/24 se budou prodávat ve dvou cenových kategoriích. Utkání budou do příslušných kategorií rozdělena po rozlosování nového ligového ročníku.

Pro jednorázové vstupenky platí totéž co pro permanentky, tj. dochází ke sjednocení cenových pásem pro všechny sektory na všech tribunách.

Při nákupu jednorázových vstupenek nebude možné uplatnit slevu pro důchodce a studenty. Jediným způsobem uplatnění těchto slev zůstává nákup permanentky.

Díky novému kritériu pro určení kategorie dítě nyní bude možné zakoupit dětské vstupenky ONLINE!

Permanentka v mobilu!

Již v minulé sezóně mohli fanoušci využít možnosti uložení permanentky do mobilní peněženky (iOS i Android). Není tedy nutné při online nákupu (platí pro stávající i nové permanentkáře) chodit měnit e-ticket za plastovou kartičku. Vše můžete mít jednoduše a pohodlně ve svém mobilním telefonu. Nebude vám tedy hrozit například ztráta kartičky.

A jak to funguje? Při nákupu online na webu Ticketstream obdržíte e-mailem elektronickou permanentku a v příloze bude také soubor pro mobilní peněženky. Ten stačí přidat do vaší peněženky. Při vstupu na stadion jen jednoduše načtete elektronickou permanentku u turniketu a je hotovo.

Pro fanoušky, kteří preferují plastovou kartičku samozřejmě nabízíme i tuto variantu!

Důležité termíny

12. 6. - zahájení online prodeje permanentek na sezónu 2023/24

12. 7. - začátek prodeje permanentek na pokladně Střelnice

22. - 23. 7. - první ligové kolo FORTUNA:LIGY

31. 8. - rezervace míst majitelům permanentek ze sezóny 2022/23


Author Redakce
Sdílet článek