Jan Hošek
90’
64’
Ján Greguš

Jablonečtí fotbalisté přišli ve třetí minutě nastaveného času o slibné vedení na teplických Stínadlech. BAUMIT neproměnil v lázeňském městě řadu šancí, dovolil si i luxus v podobě neproměněné penalty.

První dva nebezpečné výpady domácích si pohlídal jablonecký gólman Hrubý. Náš tým zahrozil po třinácti minutách, po centru Kopice a přiťuknutí Romery hlavičkoval do břevna Doležal! V 17. minutě zvonilo stejné břevno znovu, tentokrát po standardní situaci trefil brankovou konstrukci hlavou Beneš, míč byl stále ve hře, ale ani Doležal nebyl po přiťuknutí Nováka z otočky úspěšný. Jablonec byl při chuti a ve 28. minutě dostal výhodu pokutového kopu, když pronikajícího Mingazova srazil ve vápně Vondrášek! Míč si na značku penaltového puntíku postavil nejlepší jablonecký střelec Filip Novák, jenže k naší smůle překopl teplickou branku! V další příležitosti našel v rychlém brejku Kopic Doležala, jenže ten v dobré pozici netrefil ideálně balon. Deset minut před půlí zmařil příležitost domácích Vít Beneš, když na brankové čáře vykopl střelu Hory! Velkou příležitost poté spálil i teplický Vůch, pěkně ve vápně zasekl a efektivně se tím zbavil dvou jabloneckých beků, jenže technickou střelou minul vzdálenější tyč Hrubého branky! Tepličtí fotbalisté v závěru poločasu přidali a byli nebezpečnější. Po rohovém kopu žlutomodrých mířil těsně vedle Hošek. Na druhé straně pálil z hranice vápna Kopic a míč vyražený Grigarem poslal bohužel nad břevno útočník Doležal.

Po změně stran přišla první vážnější šance až v 60. minutě, jenže Horova hlavička po rychlém brejku Vůcha skončila vedle jablonecké svatyně. O čtyři minuty později fauloval pronikajícího Doležala domácí Vondrášek, jablonečtí dostali výhodu a svou akci zakončili perfektně. Crnkić přiťukl míč míč po lajně ideálně rozeběhnutému Gregušovi, který se dostal až před Grigara a střelou pod břevno přivedl náš tým do vedení! Navíc faulující Vondráček byl za svůj faul potrestán druhou žlutou kartou a musel opustit hřiště! Jablonec mohl přesilovku využít hned vzápětí, Doležal se zbavil kličkou i gólmana, jenže z úhlu rozvlnil k překvapení všech jen boční síť teplické branky! V 87. minutě mohl přidat pojišťovací branku Crnkić, jenže svou hlavičku nezkrotil mezi tři teplické tyče. Zdálo se, že jablonečtí si své vedení v klidu pohlídají, jenže ve třetí minutě nastaveného času kopali domácí po faulu Romery trestný kop z levé strany hranice vápna, Hoškova hlavička se otřela o břevno a skončila v jablonecké brance. Náš tým tak musí zkousnout hořkou pilulku v podobě konečné remízy 1:1.