65’
Ruslan Mingazov
90’
Nermin Crnkić

Hned dvě změny připravil kouč Šilhavý pro zápas na jihu Čech. V základní sestavě dostali tentokrát přednost Mingazov s Doležalem před Crnkićem a Šabalou.

Jablonec od začátku plnil na hřišti roli favorita, v páté minutě Pernica pěkně vysunul dlouhou přihrávkou Romeru, proti němu ale včas vyběhl gólman Křížek. V další šanci se ocitl po rychlém kontru Kopic, stejně jako s Příbramí se zasekávačkou zbavil obránce, ale z blízka orazítkoval jen břevno! Vzápětí tutovku Mingazova vyrazil skvělý Křížek na další z rohových kopů. Úvodní tlak BAUMITu gól nepřinesl a tak zahrozili i domácí, ve 27. minutě špatně rozehrál Romera, Funda ale naštěstí přestřelil jabloneckou svatyni. Na druhé straně pálil Pospíšil z voleje k tyči. Další šance Jablonce vznikla po autovém vhazování, Romera přihrával Mingazovi, který z blízka přestřelil budějovickou branku!

Po změně stran zakončoval rychlý brejk Budějovic Benát, Hrubý míč ale dokázal zkrotit. Domácí povzbuzeni průběžným bezgólovým stavem vstoupili aktivně do druhé půle. Když už se ale nemohl gólově prosadit Jablonec, pomohl mu kapitán Budějovic Roman Lengyel, který si srazil v 59. minutě kolenem do vlastní sítě centr Kopice a Jablonec šel do důležitého vedení! O šest minut později předvedl BAUMIT ukázkovou akci, kterou ze středu hřiště vedl Greguš, na pravé straně našel Crnkiće, ten zpětnou přihrávkou na středu vápna našel Mingazova, který svou ranou málem protrhl síť – 0:2!

A nemuselo zůstat jen u dvoubrankového stavu, po další jablonecké akci přestřelil aktivní Kopic. Čtvrt hodiny před koncem přeci jen mohli domácí snížit, centr Janotky hlavičkoval Škoda naštěstí jen do středu jablonecké branky, kde stál připravný Hrubý! Tři minuty před závěrečným hvizdem hlavičkoval nebezpečně i českobudějovický Benát, na brankové čáře ale míč stačil vyrazit obránce Beneš. V nastavení přidal ještě třetí jabloneckou branku po centru Kopice trestuhodně neobsazený Crnkić, který z malého vápna vymetl šibenici a stanovil tak konečný stav zápasu na 3:0.