43’
Martin Doležal
89’
Jan Baránek

V úvodu zazlobil Baník několika nákopy, které směřovaly za jabloneckou obranu a hned dvakrát musel zasahovat brankař Hrubý mimo pokutové území, kde si však počínal jako ostřílený stoper a tak se Baumit v pohodě ubránil. Naopak stejně jistě si na druhé straně nepočínal brankař Baníku Pavlenka, když svůj odkop nasměřoval do nohy dotírajícího Kopice a míč skončil těsně mimo branku.

Daleko jistější zákrok musel ostravský brankař předvést ve 25.minutě. Kopic nádherně na zadní tyči našel Rossiho, ale jeho hlavičku vykopl nohou Pavlenka. Následující minuty byl aktivnější Baník a Frydrychův centr poslal Kukec hlavou do rukavic Hrubého. Do další šance se řítil Azevedo, Kysela ho vytlačil ze střeleckého úhlu a jeho zakončení bylo hodně nepřesné.

Udeřilo tak na druhé straně. Ve 43. minutě Pospíšil vystihl rozehrávku Baníku, posunul na Mingazova a jeho pobídku před branku proměnil Doležal – 0:1.

Druhý poločas načal Jablonec hodně pasivně a dal tak Baníku možnost vytvoření si územní převahy vedoucí k následnému vyrovnání. V 54.minutě Stronati dostal míč do strany, pokusil se překvapit Hrubého, ten však jeho zakončení vystihl a míč odrazil na roh. Další akce již ale byla gólová. Po hodině hry přetažený centr z pravé strany Hrubý podběhl a Štěpán míč hlavou poslal do prázdné branky – 1:1.

Jablonec přidal a krátce po vyrovnání mohl odpovědět. Rossi se dostal za obranu, přihrával podél brankaře před branku, ale Baránek znemožnil Doležalovi zakončit. V posledních patnácti minutách si hráči Baumitu vytvořili tlak, avšak bez výraznějších šancí. Naopak do vedení mohl jít Baník.V 88.minutě po rohu hlavičkoval Kukec a Hrubý míč vyrazil na další rohový kop.

A tak se radoval nakonec Baumit. Romera se snad poprvé za zápas vydal do pokutového území soupeře, nebezpečně vypálil přes obránce, Pavlenka míč jen vyrazil a dobíhající obránce Baránek si nešťastně srazil míč do vlastní sítě – 1:2.

Definitivu měl na noze Crkič, ale ve 100% tutovce trestuhodně přestřelil. Naštěstí to byla poslední nebezpečná akce v utkání a tak se Baumit mohl radovat z dalších tří bodů!