S jarní permanentkou na osm zápasů!

Pokud ještě nepatříte mezi jablonecké permanentkáře, tak máte stále skvělou příležitost si výhodně pořídit jarní permanentku, která zahrnuje i odložený domácí zápas podzimu proti Hradci Králové - celkem tedy vstup na osm zápasů bez fronnty! Kromě toho získáte i řadu standardních výhod.

Cena jarní permanentky se pohybuje od 280 do 650 korun a obsahuje celkem osm domácích utkání ePojisteni.cz ligy na jaře včetně nejbližšího duelu se Spartou Praha, pokud si ji pořídíte již nyní.

Nový ceník zlevněných jarních permanentek

Stejně jako stávající permanentkáři mohou i ti noví čerpat řadu výhod jako je sleva 20% ve fanshopu nebo SMS se sestavou či pravidelné emailové newslettery. Oproti stávajícím majitelům celosezónních permic negarantuje jarní permanentka slevu na permici pro příští soutěžní ročník 2017/18. Ceny zůstávají stejné u Dětského fanklubu, za jeho členství děti do 15 let stále zaplatí 400 korun i s ohledem na další benefity včetně věcných darů.

Kde si můžete permanentku koupit?

Jarní permici si můžete obstarat na sekretariátu klubu na stadionu Střelnice v otvírací době: každý všední den mimo státní svátek v čase 7 - 15 hodin.

Permanentky je možné si zakoupit také online. Více informací se dozvíte ZDE.

Author Štěpán Hanuš