Permanentky

Proč si koupit permanentku?

Každé vítězné utkání je i zásluhou našich fanoušků. Velice si ceníme podpory všech a především těch nejvěrnějších - jabloneckých permanentkářů. Na oplátku jim s radostí chceme poskytovat řadu výhod a bonusů.

Ceny celosezónních permic zůstaly stejné jako v předchozí sezoně. Permanentkáři z minulé sezóny mají navíc při obnovení karty nárok na slevu 20%!

Mezi hlavní výhody permice patří:

• Vstup na všech 15 domácích utkání v české lize
  • Vstup na všechna domácí utkání MOL Cupu
  • SMS se sestavou, kterou posíláme na mobil hodinu před každým utkáním (i venkovním)
  • Sleva 20 % na všechny nákupy ve fanshopu

V nabídce jsou opět standardní i zlevněné permanentky a členství v populárním Dětském fanklubu pro děti do 15 let.

Nabídka permanentek

Ceník permanentek 2017/18

Kde koupit permanentku?

Stadion Střelnice
U stadionu 4904/5
Jablonec nad Nisou

EUROCENTRUM *
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů *
5. května 16
Jablonec n. Nisou

* Na těchto prodejních místech získá zákazník pouze e-voucher. Kartu (permanentku) si musí vyzvednout na sekretariátu klubu v úředních hodinách.

O prodejní době permanentek na Střelnici před zahájením sezóny 2017/18 se dozvíte zde.

Zakoupením permanentní vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou ke stažení ZDE.

Upozornění: Chystáme pro vás mnoho zajímavých aktivit, soutěží, dárků a výhod. Abychom vás mohli o těchto akcích informovat a umožnit vám čerpat všechny benefity permanentkáře, potřebujeme od vás více osobních údajů než dříve - adresu, e-mail, telefon a datum narození. Děkujeme za pochopení.

Rychlé zprávy

Vstupenky na Duklu a Zlín

Následující dvě ligová kola odehrajeme v domácím prostředí na Střelnici. V online prodeji jsou nejen vstupenky na souboj s Duklou Praha (Neděle 20. 8. v 17.00), ale také na následující utkání se Zlínem (neděle 27. 8. v 16.00). Vstupenky můžete kupovat zde.

Omezení prodeje permanentek

V den utkání s Viktorií Plzeň v rámci 2. kola HET ligy nebude z technických důvodů umožněn prodej sezónních permanentek. V prodeji budou pouze vstupenky na aktuální zápas. Od pondělí pak opět poběží standardní prodej na sekretariátu klubu od 7 do 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

Tiskovka v úterý ve 13 hodin

Tradiční předsezónní tisková konference před startem nového ligového ročníku se uskuteční v úterý 25. července od 13 hodin na Střelnici.

Zápas s Göztepe SK ŽÍVĚ!

Poslední přípravné utkání v Rakousku můžete sledovat v přímém přenosu od 14 hodin! Na webu televize Laola 1 TV poběží zápas živě >>> PŘÍMÝ PŘENOS