Permanentky

Proč si koupit permanentku?

Každé vítězné utkání je i zásluhou našich fanoušků. Velice si ceníme podpory všech a především těch nejvěrnějších - jabloneckých permanentkářů. Na oplátku jim s radostí chceme poskytovat řadu výhod a bonusů.

Ceny celosezónních permic zůstaly stejné jako v předchozí sezoně. Permanentkáři z minulé sezóny mají navíc při obnovení karty nárok na slevu 20%!

Mezi hlavní výhody permice patří:

• Vstup na všech 15 domácích utkání v české lize
  • Vstup na všechna domácí utkání MOL Cupu
  • SMS se sestavou, kterou posíláme na mobil hodinu před každým utkáním (i venkovním)
  • Sleva 20 % na všechny nákupy ve fanshopu

V nabídce jsou opět standardní i zlevněné permanentky a členství v populárním Dětském fanklubu pro děti do 15 let.

Nabídka permanentek

Ceník permanentek 2017/18

od 5. 10. 2017!

Kde koupit permanentku?

Stadion Střelnice
U stadionu 4904/5
Jablonec nad Nisou

EUROCENTRUM *
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů *
5. května 16
Jablonec n. Nisou

* Na těchto prodejních místech získá zákazník pouze e-voucher. Kartu (permanentku) si musí vyzvednout na sekretariátu klubu v úředních hodinách.

O prodejní době permanentek na Střelnici před zahájením sezóny 2017/18 se dozvíte zde.

Zakoupením permanentní vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou ke stažení ZDE.

Upozornění: Chystáme pro vás mnoho zajímavých aktivit, soutěží, dárků a výhod. Abychom vás mohli o těchto akcích informovat a umožnit vám čerpat všechny benefity permanentkáře, potřebujeme od vás více osobních údajů než dříve - adresu, e-mail, telefon a datum narození. Děkujeme za pochopení.

Rychlé zprávy

Dnes prodej do 18 hodin!

Ve čtvrtek 23. listopadu bude pro fanoušky otevřeno INFOCENTRUM u hlavní pokladny Stadionu Střelnice, kde budou v prodeji pouze vstupenky na pondělní utkání se Slavií Praha. ​Infocentrum bude otevřeno od 14 do 18 hodin. Ceník vstupenek najdete ​ZDE.

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.