Permanentky

Proč si koupit permanentku?

Každé vítězné utkání je i zásluhou našich fanoušků. Velice si ceníme podpory všech a především těch nejvěrnějších - jabloneckých permanentkářů. Na oplátku jim s radostí chceme poskytovat řadu standardních i neobvyklých výhod a bonusů.

Ceny celosezónních permic zůstali stejné jako v předchozí sezoně. Nyní jsou v nabídce tzv. JARNÍ PERMANENTKY

Mezi její výhody patří:

• Vstup na 9 domácích utkání v české lize počínaje 45. Podještědským derby!
  • SMS se sestavou, kterou posíláme na mobil hodinu před každým utkáním
  • Nálepka se jménem na sedačce, díky niž se cítíte jako doma
  • Sleva 20 % na všechny nákupy ve fanshopu

V nabídce jsou opět standardní i zlevněné permanentky a členství v populárním Dětském fanklubu pro děti do 15 let.

Nabídka permanentek

Ceník Jarních permanentek 2016/17

Kde koupit permanentku?

Stadion Střelnice
U stadionu 4904/5
Jablonec nad Nisou

EUROCENTRUM *
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů *
5. května 16
Jablonec n. Nisou

* Na těchto prodejních místech získá zákazník pouze e-voucher. Kartu (permanentku) a dárky si musí vyzvednout na sekretariátu klubu v úředních hodinách.

Provozní doba sekretariátu klubu je pondělí - pátek od 7 do 15 hodin.

Zakoupením permanentní vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou ke stažení ZDE.

Upozornění: Chystáme pro vás mnoho zajímavých aktivit, soutěží, dárků a výhod. Abychom vás mohli o těchto akcích informovat a umožnit vám čerpat všechny benefity permanentkáře, potřebujeme od vás více osobních údajů než dříve - adresu, e-mail, telefon a datum narození. Děkujeme za pochopení.

Rychlé zprávy

V Brně v sobotu odpoledne

Utkání 24. kola ePojisteni.cz ligy na půdě Zbrojovky Brno sehrajeme v sobotu 15. dubna 2017 od 15 hodin.

Proti Zlínu opět v neděli

Zápas 23.kola ePojisteni.cz ligy proti FC Fastav Zlín sehrajeme na Střelnici v neděli 9. dubna od 15 hodin.

V Boleslavi v pátek večer

Zápas 22.kola po reprezentační přestávce budeme hrát v Mladé Boleslavi před kamerami ČT Sport v pátek 31. března 2017 od 20:15 hodin.

Omezený provoz fanshopu

V pátek 10. února bude z provozních důvodů fanshop na stadionu Střelnice otevřen pouze do 12 hodin. Děkujeme za pochopení.