Ve středu hrajeme doma proti Ústí nad Labem

FK Jablonec FK Ústí nad Labem
Přátelská utkání, přát. st 28. 1. 2015, 13:30

Třetí přípravné utkání během jednoho týdne na domácí půdě odehrají jablonečtí fotbalisté ve středu. OD 13:30 hodin vyzvou druholigové Ústí nad Labem.

Po soustředění na Tenerife, kde hráči trávili čas každý den na kvalitní přírodní trávě, vyběhli zase na umělý trávník v Mozartově ulici, kde nabírají sílu na jarní ligové boje. V předchozích dvou zápasech s polskou Legnicí a třetiligovým Bohemians Praha Jablonec pokaždé zvítězil.

Sobotní duel s Bohemkou ukázala doslova střelecké představení Jablonce, který ve Mšeně zvítězil vysoko 7:0 (více o utkání ZDE). Mezi střelce se zapsal dvěma góly také testovaný útočník Francis Koné. Poprvé do utkání zasáhl také Vít Beneš, který se půl roku zotavoval ze zranění achillovky. A hned se uvedl parádním gólem.

Pro Ústí nad Labem bude střetnutí s naším týmem druhé měření sil s ligovým soupeřem. Předtím prohráli ústečtí těsně 2:1 s Bohemians 1905. Přijďte povzbudit naše kluky v posledním domácím utkání před odletem na Atlantic Cup 2015 do Portugalska.

Utkání FK BAUMIT Jablonec - FK Ústí nad Labem začíná ve středu 28. ledna od 13:30 hodin na umělé trávě ve Mšeně - Mozartově ulici.

Sledujte klubový Twitter pro informace o změnách stavu.

Author Martin Bergman