březen

Fotbal je zábava i pro holky. Přidej se k nám!

Boom ženského fotbalu doputoval až do Jablonce a chystá se restart dívčích týmů FK Jablonec. Do nově zakládaných týmů děvčat všech ročníků včetně přípravky přijímá FK Jablonec nové fotbalistky!

První nezávazný nábor nových fotbalistek proběhne během ligového duelu Jablonce s Jihlavou - v neděli 19. března 2017 přímo na stadionu Střelnice.

V prostoru tradiční fanzony za hlavním vstupem u A tribuny budou připraveny zajímavé fotbalové disciplíny, které zde od 13:30 hodin povedou trenéři dívčích týmů za asistence stávajících hráček. Na místě si tak všechna děvčata budou moci vyzkoušet své fotbalové dovednosti a sportovní předpoklady. Rodiče se zase na místě budou moci informovat o všech důležitých náležitostech.

Pozor! Pro účast na náboru je nutné pořídit si vstupenku na tribunu A pro zápas s Jihlavou. Tu získají v den utkání všechny dívky do věku 18 let ZDARMA na kterékoliv pokladně u hlavního vstupu.

Od 15 hodin na Střelnici následuje ligový zápas FK Jablonec - FC Vysočina Jihlava, jehož doprovodný program bude také věnován ženskému a dívčímu fotbalu.

Pro více informací můžete kontaktovat nové vedení ženského úseku FK Jablonec na emailu zeny@fkjablonec.cz.