Přátelák se Slovanem živě!

FK Jablonec ŠK Slovan Bratislava
Přátelská utkání, přát. čt 10. 11. 2016, 14:00

Čtvrteční přátelské utkání proti Slovanu Bratislava budeme vysílat přímým přenosem na internetové klubové televizi TV Střelnice. Výkop utkání je stanoven na 14 hodin.

S ohledem na klimatické podmínky a terény v Jablonci a jeho okolí se dlouho plánovaný zápas proti bratislavskému Slovanu sehraje ve sportovním centru v Nymburce. Oba celky vyplní reprezentační přestávku duelem, který svým fanouškům zprostředkují internetové stránky obou klubů přímým přenosem. "Pro čas výkopu i místo konání nebyla vzhledem k objektivním okolnostem jiná volba. Pro jablonecké fanoušky je samozřejmě nešťastné a chtěli jsme proto alespoň touto cestou nabídnout možnost, jak zápas sledovat," řekl k dohodě se soupeřem tiskový mluvčí Štěpán Hanuš.

Sestava FK Jablonec pro utkání se Slovanem Bratislava.

Přímý přenos můžete sledovat v tomto článku.

Nezkrácený záznam zápasu bude potom umístěn v archivu TV Střelnice brzy po skončení zápasu.

Author Štěpán Hanuš