Chystáte se do Plzně?

FC Viktoria Plzeň FK Jablonec
ePojisteni.cz liga, 13. kolo ne 6. 11. 2016, 19:15

Pokud máte v plánu jet v neděli večer podpořit naše borce do Plzně, přinášíme vám několik podstatných informací.

Stadion

Název: Doosan Arena (Městský stadion ve Štruncových sadech)

Kapacita stadionu: 11.692 diváků

Rozměry hřiště: 105 x 68 m

Otevření / poslední rekonstrukce: 1955 / 2011

Umístění sektoru hostů: Sektor U12 (U13)

Plánek stadionu ke stažení

Vstupenky

Cena vstupenky do hostujícího sektoru: jednotná 120,- Kč (bez možnosti dalších slev), kompletní ceník k náhledu zde.

Předprodej: Vstupenky zakoupíte na pokladnách stadionu před utkáním, které se všechny otevírají stejně jako celý stadion 1,5 hodiny před výkopem.

Speciální pokladna bude také určena přímo u sektoru pro hostující jablonecké fanoušky.

Dopravní spojení

GPS navigace: mapy.cz / google maps

Parkoviště: ideálně v parkovacím domě v Truhlářské ulici (P2), popř. u Hornbachu v ulici U Prazdroje (P1) nebo u Tesca v Nádražní ulici (P3), viz mapka.

Hromadná doprava: z autobusového nádraží autobusem č.28 do stanice Na Rychtářce, z vlakového nádraží pěšky 20 minut nebo tramvají č. 2 do stanice Náměstí republiky.

Bezpečnostní informace

Před vstupem na stadion bude provedena osobní prohlídka každého diváka. Na stadion je přísně zakázáno vnášet jakoukoliv pyrotechniku. V případě zájmu o použití choreografie je nutné hlásit předem a každé choreo stejně jako jiné bannery a plachty musejí projít schválením ze strany obou klubů. K tomu je možné využít klubový email fanousci@fkjablonec.cz.

Doporučujeme důkladně dodržovat Návštěvní řád klubu FC Viktoria Plzeň.

Další info

Občerstvení: stánek s občerstvením se nachází přímo uvnitř sektoru U (pivo se prodává pouze nealko)

Úschovna: pokladna slouží též jako depozit pro případné odložení věcí, které není možné vnášet na stadion.

Author Štěpán Hanuš