Mozartova Česká liga dorostu U19, 4. kolo

10
0

FK Náchod

Domácí od počátku útočili na soupeřovu branku a po dvou šancích Velicha a Černáka pak v 7. minutě Velich otevřel skóre, když ho ideálně do úniku vyslal Musílek. A Musílek v 11. minutě svoji akci zopakoval a vyslal do úniku Coufala – 2:0. V 15. minutě pronikajícího Velicha soupeř atakoval ve vápně nedovoleně a z nařízené penalty Podzimek zvýšil na 3:0. V dalších chvílích přišly nevyužité šance Podzimka a Musílka, jehož skvěle centrem z pravé strany ve vápně našel Urbánek. Ale ve 29. minutě už Musílek úspěšný byl a jeho polovysoká střela z hranice vápna v síti skončila – 4:0. Hosté se k domácí brance dostali až v 38. minutě a první jejich vážnou střelu Mazánek srazil na roh. Minutu před půlí na 5:0 zvýšil Velich, když zužitkoval opět skvělý centr Urbánka z pravé strany.

Po obrátce jablonečtí ubrali na tempu a hra se vyrovnala. Až po čtvrthodině Jablonec opět přidal a přišly šance a góly. Černák ani Kinčl neuspěli a až v 67. minutě na 6:0 zvýšil Matěj Javůrek. V 70. minutě zakončil svůj únik Kinčl – 7:0. Za deset minut unikl Velich – 8:0. A hned nato devátou branku vsítil Šilhavý. V 85. minutě završil dvouciferné skóre Velich svou čtvrtou brankou v utkání.