Mozartova Česká liga U19 B, 29. kolo

4
1

FK Pardubice

Ve 3. minutě po zbytečné ztrátě míče ve středu hřiště šli hosté rychle do přečíslení, na jehož konci Rek otevřel skóre zápasu. Pardubice pak v 11. minutě vyslali Bourou střelu na domácí branku, s kterou si Vajner poradil. Mezitím Schloz vyslal v rozsahu patnácti minut zleva před branku tři přesné centry. Ten první Podzimek hlavou napálil do brankáře, druhý tentokrát nohou poslal Podzimek z voleje vedle a třetí také Podzimek a také z voleje namířil znovu do brankáře. Ve 20. minutě Bělina vyslal kolmici středem na Musílka, který unikl a bylo srovnáno – 1:1. V 22. minutě po přihrávce Ládi Horáčka zprava jeho jmenovec Vojta na přední tyči mířil vedle. Jablonecké přečíslení v 26. minutě zakončil Láďa Horáček pěknou střelou, kterou ale gólman hostí chytil. Jeden z mála pokusů pardubických šel z kopačky Reka z trestného kopu v 30. minutě mimo branku. Ve 40. minutě po trestném kopu Podzimka z levé strany Bělina pálil hlavou do pravé tyče a míč se od ní odrazil přímou do rukou brankáře. Na 2:1 zvýšil ve 40. minutě pěknou střelou z dálky Jákl. Gól do šatny vsítil zblízka Láďa Horáček po akci Běliny a Vojty Horáčka – 3:1.

V 55. minutě se hlavou prosadil Scholz – 4:1. S přibývajícím časem šel Jablonec do jasné převahy, ale další branky již nepřidal. Možnost měl v 62. minutě Tokár, ale jeho prudkou ránu gólman Javorski vyrazil a v 75. minutě pak Jákl pálil těsně nad branku. V 80. minutě musel Tokár po žluté kartě mimo hřiště a hosté trochu ožili, ale to jim k eventuální změně skóre nestačilo.