Suchdol Česká liga U19 B, 21. kolo

FK Dukla Praha

3
1

Už v 7. minutě unikl pravou stranou Landfeld, ale gólman domácích Janda mu střelu chytil. Ve 14. minutě zase Vajner zmařil včasným vyběhnutím šanci Ullmana. Ve 25. minutě měl možnost Musílek, ale brankář mu ránu odrazil a střelu z odraženého míče Musílka zase odrazil jeden ze soupeřů. V 28. minutě Kott našel z pravé strany ve vápně nekrytého Kubů, který střelou po zemi k pravé tyči otevřel skóre zápasu. Srovnat mohl ve 34. minutě Landfeld, kterého do úniku vyslal Urbánek. Bohužel Janda zase byl úspěšnější a míč srazil na rohový kop.

Hned po obrátce měl gólovku Urbánek a opět bez úspěchu. Ve 48. minutě další šance Landfelda skončila střelou z malého vápna vedle levé tyče domácí branky. Dukla zahrozila v 57. minutě prudkou střelou Šolaji z hranice vápna, která jabloneckou branku těsně přeletěla. V 62. minutě přišli jablonečtí ve středu hřiště o míč, soupeři po jeho zisku postoupili levou stranou až k vápnu, odkud přihrávka našla na středu vápna opět Kubů, pro kterého nebyl problém zvýšit vedení na 2:0. Podobně tomu bylo v 68. minutě. Opět ztráta míče, centr zleva a Kubů – 3:0. V 78. minutě pak pálil prudce z voleje Čermák, mířil však nad branku. V 90. minutě pronikajícího Landfelda ve vápně soupeř fauloval a z nařízené penalty Horáček přesnou střelou upravil na konečných 3:1 pro Duklu.