ne | 26.11.2017 | 10:00 hod. | Všesportovní stadion UMT
Česká liga U19 B
FC Hradec Králové
25. Nemšovský z pen.
1:2
1:1
- -
- -
FK Jablonec
26. Bělina, 60. Landfeld

Sestava HRA: Hůlka – Jánský, Nemšovský, Ptáček (72. Petřík), Novotný – Ansorge, Rajnoch, Havrda, Štěrba – Pospíšil, Martinec (65. Kabeláč).

Sestava JAB: Hejtmánek - Malimánek, Hajdo, Džmura (43. Urbánek), Ráček - Bělina, Štěpánek – Landfeld (90. Javůrek), Vosecký (83. Vostál), Scholz – Musílek.

Rozhodčí: Tryzna - Vítek, Nožka. Bez karet.

Komentář k utkání

V 11. minutě zahrozil střelou z pravé strany Landfeld, kterému míč neservíroval Vosecký. Domácí odpověděli v 15. minutě akcí pravou stranou a střelou po zemi vedle levé tyče. Za dvě minuty Scholz vyslal do úniku Landfelda, kterému však gólman Hůlka střelu vyrazil. Ve 21. minutě prudce zprava pálil Ansorge, ale Hejtmánka nezaskočil. V 25. minutě Hajdo fauloval soupeře ve vápně a z nařízeného pokutového kopu poslal Nemšovský svůj tým do vedení. Jablonec na to zareagoval bleskově. V další minutě po dlouhém autu Ráčka z levé strany se ve vápně nejlépe zorientoval Bělina a srovnal stav na 1:1. Pak ve 34. minutě po závaru před brankou hostí Hejtmánek nohou odrazil nebezpečnou střelu mířící do branky.

Po obrátce v 50. minutě zahrávali domácí dva rohové kopy a z toho druhého Hejtmánek zneškodnil ránu Nemšovského. Obdobně uspěl jablonecký brankář za dvě minuty proti střele Ansorga. V 60. minutě šli Musílek a Landfeld do přečíslení. Musílek pronikl do zleva do vápna a poslal míč napravo Landfeldovi, který akci zakončil gólem na 2:1 pro Jablonec. Hradečtí se pak snažili o vyrovnání, ale ani Petřík v 73. minutě a ani Havrda v 80. minutě svými pokusy neuspěli. Na druhé straně měli možnosti jablonečtí také. V 81. minutě Urbánek z otočky těsně minul a v 83. minutě Musílek rovněž. Poslední pokus domácích, konkrétně ránu Havrdy pět minut před koncem, Hejtmánek spolehlivě lapil.


Fotogalerie
O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.