ZŠ Mozartova UMT Česká liga U19 B, 15. kolo

9
0

FK Varnsdorf

Jablonec od počátku zápasu dobýval branku hostí a to až do 35. minuty, kdy se brankou Musílka ujal vedení. Předtím se naopak neujaly nadějné pokusy Hajda v páté minutě, Štěpánka z minuty desáté a ani Běliny v 23. minutě. V 39. minutě Bělina vystihl nepřesnou rozehrávku hostů, zmocnil se míče, ve vápně si položil gólmana Burdu a zvýšil na 2:0. V 41. minutě Scholz z dálky trefil břevno. Skóre první půle uzavřel ve 42. minutě svou druhou brankou Musílek, který střílel z míče odraženého brankářem.

V druhém poločase Jablonec korunoval svou hru dalšími brankami. V 55. minutě z dálky střelou pod břevno na 4:0 zvýšil Scholz. Landfeld byl úspěšný dvakrát v 60. a v 71. minutě stejně jako Vojtěch Horáček v minutě 61. respektive v 66.. Hosté vypálili nebezpečně na jabloneckou branku až 80. minutě, ale Liškova střela letěla mimo. V 86. minutě byl ve vápně sražen pronikající Scholz a nařízenou penaltu k všeobecné radosti proměnil v devátý gól brankář Hejtmánek.