po | 11.9.2017 | 15:00 hod. | Břízky
Juniorská liga
FK Jablonec
38. Jovović
1:2
1:1
- -
- -
FK Teplice
11. Šup, 66. Šimeček

Sestava JAB: Klement – Holeš, Petržilka, Krištof, Haitl - Jovovič, Janetzký, Kubista M., Diviš - Mihálik, Doležal (72. Pleštil).

Sestava TEP: Němeček – Hruštinec (83. Zeman), Dressler, Vitek (12. Zárybnický), Berešík, Šimeček, Novotný, Žitný, Švejda, Šup, Hasil.

Rozhodčí: Ginzel – Vít, Fišer. ŽK: Jovović – Berešík. Diváci: 100.

Komentář k utkání

Martin Doležal, Ondřej Mihálik, Vladimir Jovović, Jakub Janetzký, Jaroslav Diviš a Tomáš Holeš šli hrát za juniorský tým, aby měli zápasové vytížení. A od začátku zápasu byla vidět naše ofenzivní převaha. Jenže obrovské šance z první a třetí minuty zůstaly nevyužity. Martin Doležal mezi tyče nemířil. Po deseti minutách hry přišla chybná rozehrávka Haitla, kterou vystihl Šup. Obešel brankáře Klementa a zamířil do prázdné branky – 0:1. Inkasovaný gól byl Jablonec studenou sprchou a nedařilo se nám dostávat více do zakončení. Až v 38. minutě přišla velmi pěkná akce. Holeš vyslal Mihálika po křídle do úniku, přišel centr, který zakončoval Martin Doležal. Gólman Teplic míč vyrazil, ale dobíhající Jovović byl hodně důrazný a vyrovnal na 1:1. O chvíli později skóroval Jaroslav Diviš po spolupráci s Martinem Doležalem. Sudí ale branku pro těsný ofsajd neznali.

Po změně stran jsme měli míč více na kopačkách, ale Teplice opravdu srdnatě bránily. A zároveň čekaly na nebezpečné brejky. Po hodině hry měl Jablonec výhodu volného kopu. K míči se postavil Jovović a pěknou střelou překonal brankáře Teplic, ale míč na brankové čáře vyrazil hlavou bránící hráč Teplic, který zaběhl k pravé tyči. V 66. minutě jsme vhazovali na polovině hřiště. Došlo ke zbytečné ztrátě a rychlý brejk zakončil v pádu gólem Šimeček – 1:2. Velkou šanci na vyrovnání měl Martin Doležal, ale míč ve vápně netrefil ideálně. Závěr zápasu byl hodně křečovitý a nedařilo se přetlačit dobře bránící Teplice.


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.