UMT Mšeno Česká dorostenecká liga, 14. kolo

4
2

FK Meteor Praha

V prvním poločase měl Jablonec navrch. V 7. minutě nadějně vypálil Hlůže a brankáře Brožka však nepřekonal. Ve 14. minutě se do šance dostal Bělina, kterému Brožek míč vyrazil k Pleštilovi, jemuž Brožek míč také vyrazil na rohový kop. Ten zahrával Hlůže z pravé strany a Petržilka ve vápně zblízka otevřel skóre zápasu. Další prudkou střelu vypálil ve 20. minutě Kozák a brankáře také nepřekonal. V 34. minutě po dalším rohovém kopu Hlůžeho z pravé strany na 2:0 zvýšil Kratochvíla.

Ve 49. minutě pronikal do vápna Jelínek, kde byl soupeřem faulován. Sám Jelínek zahrával pokutový kop, který mu Brožek vyrazil a rovněž tak i jeho následnou dorážku, ale na druhou dorážku Běliny už nestačil – 3:0. V 53. minutě předvedli hosté jednu z mála kombinačních akcí, na jejímž konci střelou po zemi k pravé tyči snížil Lupač. Jablonecké to však neprobralo k ostražitosti, a tak za pět minut umožnili kapitánu Součkovi snížit na 2:3. Od této chvíle se zápas značně oživil a zdramatizoval. Meteor se snažil dosáhnout vyrovnávající branky a domácí naopak chtěli náskok pojistit. A to se podařilo právě jim až v 83. minutě, konkrétně Jelínkovi. Tentýž hráč měl na kopačce v 87. minutě pátý gól, ale z jeho průniku před branku ji míč jen těsně minul.