Vstupenky

Informace o vstupenkách

O vstupenkách

Ligový fotbal v Jablonci je ideální příležitostí, jak si zpestřit víkend s přáteli nebo rodinou. Přijďte se podívat na Střelnici.

Na Střelnici si najde zábavu každý. Na hlavní tribuně v sektoru A naleznete třeba rodinou tribunu, kde na rodiče s dětmi čeká mnoho překvapení. Hned za ní na každý zápas připravujeme fanzónu s bohatým doprovodným programem pro malé i velké.

ŽENY A DĚTI: Ženy mají vstupné za zvýhodněných podmínek. Děti do 15 let platí za vstup na utkání symbolický poplatek 30 korun.

POZOR: Z organizačních důvodů není možné vyřizovat blokace na zajištění pozdějšího nákupu vstupenek, ani vstupenky jakkoliv rezervovat. Děkujeme za pochopení.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY: Zlevněné vstupenky na tribuny A i B lze pořídit pouze v den utkání na hlavních pokladnách u hlavního vstupu do stadionu. Nikoliv tedy na pokladnách u vchodu do B tribuny z Vrkoslavické ulice. Zvýhodněné vstupenky nejsou v nabídce do sektoru vlajkonoši hosté.

Koupit online

Nabídka vstupenek

DŮLEŽITÉ INFORMACE

• Zlevněné, dětské, rodinné a volné vstupenky lze zakoupit pouze osobně v den utkání na HLAVNÍCH POKLADNÁCH (do 75 min. utkání) a na POKLADNĚ 5 na tribuně západ (do 40 minuty utkání)

ZLEVNĚNÉ VSTUPENKY

• ženy
  • studenti - po předložení platného studentského průkazu
  • důchodci nad 65 let - po předložení platného OP
  • držitelé průkazu TP a ZTP - po předložení platného průkazu

DĚTSKÉ VSTUPENKY

• děti do 15 let

VOLNÉ VSTUPENKY

• držitelé průkazu ZTP /P - po předložení platného průkazu + 1 osoba doprovodu - pouze do vyhrazeného sektoru Tribuna A - sektor A

BEZ VSTUPENKY

• pouze děti do 3 let věku BEZ NÁROKU NA SEDADLO (v kočárku apod.)

Chcete komfort? Pořiďte si parkování na Střelnici!

• Od sezóny 2019/2020 máte možnost koupit si parkovací místo na parkovišti u hlavního vstupu na stadion Střelnice pro zápas FORTUNA:LIGY (včetně nadstavby) nebo na zápasy domácího poháru MOL Cup! Cena parkovacího místa na jednu sezónu je 2000 korun!
  • Pro držitele parkovacího průkazu ZTP a ZTP/P je možné zažádat o parkovací kartu na stání u Hotelu Sport při domácích fotbalových zápasech. Více informací vám poskytne sekretariát klubu!

OSOBY BEZ PLATNÉ VSTUPENKY NEMAJÍ VOLNÝ VSTUP ŽÁDNÝM VCHODEM PO CELOU DOBU TRVÁNÍ UTKÁNÍ!

Kde koupit vstupenky?

EUROCENTRUM
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů
5. května 16
Jablonec n. Nisou

Další prodejní místa naleznete ZDE.

Pravidla prodeje vstupenek a uzavření vstupu na stadion
Kompletní pravidla prodeje vstupenek, vstupu na stadion a otevírací doba pokladen v den zápasu jsou ke stažení (ve formátu PDF) zde.

Rychlé zprávy

B-tým poprvé doma!

V sobotu 17. srpna se od 10:15 hodin představí náš B-tým na domácím hřišti v Břízkách! Soupeřem mu bude Jiskra Ústí nad Orlicí. Permanentkáři, ženy a děti mají vstup zdarma, ostatní za 40 Kč.

Permanentky 2019/2020

V pátek 12. července 2019 nebude možné z technických důvodů prodávat permanentky na sezónu 2019/2020! Děkujeme za pochopení

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.