Vstupenky

Informace o vstupenkách

O vstupenkách

Ligový fotbal v Jablonci je ideální příležitostí, jak si zpestřit víkend s přáteli nebo rodinou. Přijďte se podívat na Střelnici.

Na Střelnici si najde zábavu každý. Na hlavní tribuně v sektoru A naleznete třeba rodinou tribunu, kde na rodiče s dětmi čeká mnoho překvapení. Hned za ní na každý zápas připravujeme fanzónu s bohatým doprovodným programem pro malé i velké.

ŽENY A DĚTI: Ženy mají vstupné za zvýhodněných podmínek. Děti od 3 do 15 let platí za vstup na utkání symbolický poplatek 30 korun.

POZOR: Z organizačních důvodů není možné vyřizovat blokace na zajištění pozdějšího nákupu vstupenek, ani vstupenky jakkoliv rezervovat. Děkujeme za pochopení.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY: Zlevněné vstupenky na tribuny A i B lze pořídit pouze v den utkání na hlavních pokladnách u hlavního vstupu do stadionu. Nikoliv tedy na pokladnách u vchodu do B tribuny z Vrkoslavické ulice. Zvýhodněné vstupenky nejsou v nabídce do sektoru vlajkonoši hosté.

Koupit online

Nabídka vstupenek

DŮLEŽITÉ INFORMACE

• Zlevněné, dětské, rodinné a volné vstupenky lze zakoupit pouze osobně v den utkání na HLAVNÍCH POKLADNÁCH (do 75 min. utkání) a na POKLADNĚ 5 na tribuně západ (do 40 minuty utkání)

ZLEVNĚNÉ VSTUPENKY

• ženy
  • studenti - po předložení platného studentského průkazu
  • důchodci nad 65 let - po předložení platného OP
  • držitelé průkazu TP a ZTP - po předložení platného průkazu

DĚTSKÉ VSTUPENKY

• děti od 3 do 15 let

VOLNÉ VSTUPENKY

• držitelé průkazu ZTP /P- po předložení platného průkazu + 1 osoba doprovodu - pouze do vyhrazeného sektoru Tribuna A - sektor A

BEZ VSTUPENKY

• pouze děti do 3 let věku BEZ NÁROKU NA SEDADLO (v kočárku apod.)

OSOBY BEZ PLATNÉ VSTUPENKY NEMAJÍ VOLNÝ VSTUP ŽÁDNÝM VCHODEM PO CELOU DOBU TRVÁNÍ UTKÁNÍ!

Kde koupit vstupenky?

EUROCENTRUM
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů
5. května 16
Jablonec n. Nisou

Další prodejní místa naleznete ZDE.

Pravidla prodeje vstupenek a uzavření vstupu na stadion
Kompletní pravidla prodeje vstupenek, vstupu na stadion a otevírací doba pokladen v den zápasu jsou ke stažení (ve formátu PDF) zde.

Rychlé zprávy

Tomáš Čvančara v repre

Útočník Tomáš Čvančara se objevil v nominaci reprezentace U19 pro přípravné zápasy proti Saúdské Arábii a Pardubicím B. Zápasy se odehrají v úterý 14. srpna v Moravské Třebové a ve čtvrtek 16. srpna ve Svitavách. Mezi náhradníky figuruje také nová akvizice ze Sparty Jaroslav Peřina.

Ve středu v Hrádku n. N.

Ve středu 18. července odehrajeme v Hrádku nad Nisou poslední přípravné utkání před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY. Na stadionu v Hrádku je výkop v 17:00.

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.