Vstupenky

Informace o vstupenkách

O vstupenkách

Ligový fotbal v Jablonci je ideální příležitostí, jak si zpestřit víkend s přáteli nebo rodinou. Přijďte se podívat na Střelnici.

Na Střelnici si najde zábavu každý. Na hlavní tribuně v sektoru A naleznete třeba rodinou tribunu, kde na rodiče s dětmi čeká mnoho překvapení. Hned za ní na každý zápas připravujeme fanzónu s bohatým doprovodným programem pro malé i velké.

ŽENY A DĚTI: Ženy mají vstupné za zvýhodněných podmínek. Děti od 3 do 15 let platí za vstup na utkání symbolický poplatek 30 korun.

POZOR: Z organizačních důvodů není možné vyřizovat blokace na zajištění pozdějšího nákupu vstupenek, ani vstupenky jakkoliv rezervovat. Děkujeme za pochopení.

ZVÝHODNĚNÉ VSTUPENKY: Zlevněné vstupenky na tribuny A i B lze pořídit pouze v den utkání na hlavních pokladnách u hlavního vstupu do stadionu. Nikoliv tedy na pokladnách u vchodu do B tribuny z Vrkoslavické ulice. Zvýhodněné vstupenky nejsou v nabídce do sektoru vlajkonoši hosté.

Koupit online

Nabídka vstupenek

DŮLEŽITÉ INFORMACE

• Zlevněné, dětské, rodinné a volné vstupenky lze zakoupit pouze osobně v den utkání na HLAVNÍCH POKLADNÁCH (do 75 min. utkání) a na POKLADNĚ 5 na tribuně západ (do 40 minuty utkání)

ZLEVNĚNÉ VSTUPENKY

• ženy
  • studenti - po předložení platného studentského průkazu
  • důchodci nad 65 let - po předložení platného OP
  • držitelé průkazu TP a ZTP - po předložení platného průkazu

DĚTSKÉ VSTUPENKY

• děti od 3 do 15 let

VOLNÉ VSTUPENKY

• držitelé průkazu ZTP /P- po předložení platného průkazu + 1 osoba doprovodu - pouze do vyhrazeného sektoru Tribuna A - sektor A

BEZ VSTUPENKY

• pouze děti do 3 let věku BEZ NÁROKU NA SEDADLO (v kočárku apod.)

OSOBY BEZ PLATNÉ VSTUPENKY NEMAJÍ VOLNÝ VSTUP ŽÁDNÝM VCHODEM PO CELOU DOBU TRVÁNÍ UTKÁNÍ!

Kde koupit vstupenky?

EUROCENTRUM
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů
5. května 16
Jablonec n. Nisou

Další prodejní místa naleznete ZDE.

Pravidla prodeje vstupenek a uzavření vstupu na stadion
Kompletní pravidla prodeje vstupenek, vstupu na stadion a otevírací doba pokladen v den zápasu jsou ke stažení (ve formátu PDF) zde.

Rychlé zprávy

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!

Tréninky a TK před EL UEFA

INFORMACE PRO MÉDIA: Středa 24. října 2018, Jablonec nad Nisou 16:00 předzápasová TK FK Jablonec za účasti trenéra a kapitána (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice, vstup možný od 15:30, možnost vyzvednutí akreditací na utkání); 16:45 trénink Vrkoslavice (prvních 15 minut otevřený pro média); 18:30 předzápasová TK FC Astana (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice); 19:00 trénink FC Astana (FK Jablonec, prvních 15 minut otevřený pro média).

Autobus po utkání s Astanou

Po čtvrtečním utkání Evropské ligy proti FC Astana bude pod stadionem přistaven autobus, který může rozvést fanoušky po Jablonci a končit bude na Ostrém rohu ve Mšeně.