U9

Realizační tým

Trenér
  
Marek Havlíček
Asistent

Martin Řezníček         

Asistent

Josef Kurfiřt      


        
   
Vedoucí

Monika Špidlenová              
+420 723 779 393

havlajs@volny.cz   
+420 777 975 430

rezna.32@gmail.com


+420 777 882 706


...........................................................................................................

Týdenní plán 19.8.-25.8.


Pondělí  -

Úterý     -  

Středa   -  

Čtvrtek  - PÚ - FK Mladá Boleslav /16:30/

Pátek     -  

Sobota   - T - Moritzburg /10:00 - sraz 8:45/

Neděle   - MÚ - Rovensko /9:30 - sraz 8:45/


PROSÍME O OMLUVENKY NEJDÉLE DO 12:00 VE DNE TJ

SRAZ NA TJ JE 15 MINUT PŘED ZAČÁTKEM TJ

SRAZ NA PÚ JE 30 MINUT PŘED VÝKOPEM, POKUD TRENÉR NEURČÍ JINAK

SRAZ NA TURNAJE JE 60 MINUT PŘED ZAČÁTKEM, POKUD TRENÉR NEURČÍ JINAK

NA TJ SE ŠATNOU, PÚ A TURNAJE SI KLUCI BUDOU BRÁT VĚCI NA SPRCHOVÁNÍ

RODIČE MAJÍ ZÁKAZ VSTUPU DO ŠATNY



Nominace Rovensko 25.8. (Mozartova, Jablonec nad Nisou) /9:30 - sraz 8:45/

Holeš - Kobakhidze, Tichý, Batěk, Eliáš, Špidlen, Faigl, Říha


Nominace Moritzburg 24.8. /6:30 parkoviště Mozartova Tráva I - sraz 6:20/

Špidlen, Vobořil, Eliáš, Zich, Kobakhidze, Tichý, Říha, Svojtka, Batěk

ADRESA - Dresdner Str. 69, 01468 Moritzburg


Nominace FA Praha 26.8. (Josefův Důl) /17:00 - sraz 16:30/

Holeš - Špidlen, Vobořil, Eliáš, Tichý, Batěk, Pfeffer 


Nominace FA Praha 27.8. (Josefův Důl) /17:00 - sraz 16:30/

Holeš - Kobakhidze, Zámečník, Zounek, Faigl, Kukura, Svojtka J., Svojtka D.


Nominace FK Admira Praha 29.8. Český Dub) /17:00 - sraz 16:30/

Všichni


Nominace Červené Pečky 14.9. /14:00 - sraz 13:00/

Holeš, Sodomka - Batěk, Kobakhidze, Svojtka J, Říha, Zámečník, Zounek 




TURNAJE A PU 2019/2020

DATUMSOUPEŘHŘIŠTĚVÝKOPSRAZ
22.8.FK Mladá BoleslavMozartovka16:30
24.8.Moritzburg Dresdner Str. 69, 01468 Moritzburg10:008:45
26.8.FA Praha        Josefův Důl17:0016:30
27.8.FA PrahaJosefův Důl17:0016:30
29.8.Admira PrahaČeský Dub17:00          16:30
14.9.Červené Pečky14:0013:00
9./10.10.Kvalifikace Ondrášovka Cup
19.-20.10.   Spořice u ChomutovaODJEZD 18.10. V ODP. HODINÁCH
11.-12.1.BielefeldODJEZD 10.1. V RANNÍCH HODINÁCH

ROZLOSOVÁNÍ OFS SEMILY

DATUMSOUPEŘHŘIŠTĚVÝKOPSRAZ
25.8.           RovenskoMozartovka9:308:45
1.9.SedmihorkySedmihorky                                              9:308:45
5.9.PřepeřeMozartovka17:00           16:15
8.9.Jilemnice/Bělá A                     Jilemnice9:008:15
15.9.Jilemnice/Bělá BMozartovka9:308:45
21.9.Horní BrannáHorní Branná9:309:00
29.9.Nová VesMozartovka9:308:45
6.10.Studenec AStudenec9:008:30
9.10.Studenec BMozartovka16:3015:45
12.10.MartiniceMartinice9:308:45
20.10.Vysoké nad JizerouMozartovka9:308:45
26.10.RoztokyRoztoky9:308:45


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.