RODINNÝ SEKTOR

Pohodlí pro rodiny s dětmi

Na každý domácí zápas pravidelně chodí mnoho dětí s rodiči. Velmi nás to těší a tvrdě pracujeme na tom, aby se na stadionu cítili komfortně.

Proto v krajním sektoru A na hlavní tribuně východ existuje rodinný sektor pro rodiče a jejich ratolesti.

Proč chodit do rodiného sektoru?

• Děti to mají kousek do fanzóny.
  • Velmi často se v rodinném sektoru bude potulovat Jizerka - náš maskot.
  • V nejbližším stánku s občerstvením naleznete v nabídce sladkosti a jiné pochutiny pro děti.
  • A další překvapení pro malé i velké fanoušky vás čekají.

Kde je rodinná tribuna?

Tribuna určená pro rodiny se nachází na hlavní tribuně A, vpravo v sektoru A.

Kolik stojí vstupenka na rodinnou tribunu?

Pro rodinou tribunu platí stejný ceník jako na hlavní tribunu. Více ZDE. Ideální příležitostí pro děti je pak významně výhodná karta, která slouží jako dětská permanentka s celou řadou výhod.

Rychlé zprávy

Permanentky v prodeji

Permanentky můžete zakoupit online prostřednictvím sítě Ticketstream, nebo osobně na pokladnách stadionu Střelnice od 18. 7. do 22. 7. vždy mezi 9:00 - 15:00 a v týdnu od 25. 7. do 29. 7. v časech 9:00 až 17:00.

Dárek k nákupu!

Pokud nakoupíte ve fanshopu během celé nadstavby v hodnotě nad 200 Kč, dostanete dárek v podobě dřevěné stavebnice pro děti v barvách FK Jablonec! Nakupovat můžete jak online, tak v prodejně na Střelnici. Akce platí do vydání zásob!

Fanshop dočasně uzavřen!

Klubový fanshop na Střelnici je z technických důvodů do čtvrtka 3. března dočasně uzavřen. Stejně tak odbavování online objednávek je do čtvrtka pozastaveno. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Testování na Střelnici skončil

S ohledem na rozvolnění protiepidemických opatření ukončil provozovatel testovací centrum na Střelnici. V případě potřeby testu se prosím obraťte na Krajskou hygienickou stanici, která vám doporučí jiné testovací místo nebo navštivte web ÚZIS. Děkujeme za pochopení.

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.