RODINNÝ SEKTOR

Pohodlí pro rodiny s dětmi

Na každý domácí zápas pravidelně chodí mnoho dětí s rodiči. Velmi nás to těší a tvrdě pracujeme na tom, aby se na stadionu cítili komfortně.

Proto v krajním sektoru A na hlavní tribuně východ existuje rodinný sektor pro rodiče a jejich ratolesti.

Proč chodit do rodiného sektoru?

• Děti to mají kousek do fanzóny.
  • Velmi často se v rodinném sektoru bude potulovat Jizerka - náš maskot.
  • V nejbližším stánku s občerstvením naleznete v nabídce sladkosti a jiné pochutiny pro děti.
  • A další překvapení pro malé i velké fanoušky vás čekají.

Kde je rodinná tribuna?

Tribuna určená pro rodiny se nachází na hlavní tribuně A, vpravo v sektoru A.

Kolik stojí vstupenka na rodinnou tribunu?

Pro rodinou tribunu platí stejný ceník jako na hlavní tribunu. Více ZDE. Ideální příležitostí pro děti je pak významně výhodná karta, která slouží jako dětská permanentka s celou řadou výhod.

Rychlé zprávy

Vstupenky na Hradec!

V neděli hrajeme od 16:00 proti Hradci Králové na hřišti v Mladé Boleslavi. Vstupenky pro fanoušky Jablonce do sektoru hostů jsou v prodeji POUZE ONLINE! Nakupovat vstupenky můžete NA TOMTO ODKAZU! Jiná možnost nákupu vstupenek do sektoru hostů není. Pouze online.

BALÍČKY NA RANDERS A ALKMAAR

Upravili jsme pro vás ceny balíčku na zbylé dva zápasy Evropské konferenční ligy UEFA! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na dva domácí zápasy proti Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

VSTUPENKY NA ŽILINU!

Ceny vstupenek jsou celkem ve třech vlnách. Až do úterní půlnoci (17. 8. 2021 23:59) jsou ceny vstupenek na utkání 200 play-off Evropské konferenční ligy UEFA 200 Kč. Ve středu 18. 8. 2021 bude po celý den cena 250 korun a v den zápasu 19. 8. 2021 je cena vstupenky 300 korun. Využijte proto v co největším počtu online předprodej vstupenek. Nejenže budete mít jistotu místa na Střelnici, ale také můžete ušetřit peníze. Na infocentru dostanete k lístkům také dotazník, který bude k dispozici i v den utkání. Tento dotazník musí být vyplněn a předán při vstupu na stadion a týká se to každého, kdo má vstupenku. Tato povinnost neplatí pro majitele placených permanentek, kteří ji mají na své jméno. Dotazník je ke stažení ZDE! Prodejní doba na INFOCENTRU: Úterý 17.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 200 Kč) Středa 18.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 250 Kč) Čtvrtek MATCHDAY 19.8.: 18:30 start pokladen (cena vstupenky 300 Kč)

VSTUPENKY DO TEPLIC

V neděli 15. srpna se FK Jablonec od 16 hodin představí v Teplicích a v prodeji jsou vstupenky do sektoru hostů na Stínadlech. Cena vstupenky je 110 Kč a NAKUPOVAT MŮŽETE ZDE.

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.