Deníček

Co je deníček fanouška?

Deníček dostane každý fanoušek, který se stal členem dětského fanklubu.

Do deníčku by si každý malý fanoušek měl:

• Poznamenávat výsledky zápasů (ligových, pohárových i utkání evropské ligy) a nalepit si tam loga klubů.
  • Sbírat razítka se sovou ke každému zápasu.
  • Sbírat autogramy hráčů.
  • Nechat si od kamarádů namalovat obrázek na památku.
  • Soutěžit o hodnotné ceny na základě účasti na utkáních.

Stačí chodit na každý domácí zápas našeho A-týmu a sbírat do deníčku razítka u hostesek z našeho Komanda. Pět nejpilnějších fanoušků získá školní batoh značky NIKE. Pozor, účast na utkání se počítá pouze v případě, že získáte razítko!

Pokud máte nějaký dotaz, tak nám prosím napište na fanousci@fkjablonec.cz.

Patron fanklubu

Patronem dětského fanklubu je člen Klubu Legend FK Jablonec Václav Halama, který věnoval ceny do soutěže pro naše nejmenší fanoušky.

Rychlé zprávy

Vstupenky na Hradec!

V neděli hrajeme od 16:00 proti Hradci Králové na hřišti v Mladé Boleslavi. Vstupenky pro fanoušky Jablonce do sektoru hostů jsou v prodeji POUZE ONLINE! Nakupovat vstupenky můžete NA TOMTO ODKAZU! Jiná možnost nákupu vstupenek do sektoru hostů není. Pouze online.

BALÍČKY NA RANDERS A ALKMAAR

Upravili jsme pro vás ceny balíčku na zbylé dva zápasy Evropské konferenční ligy UEFA! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na dva domácí zápasy proti Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

VSTUPENKY NA ŽILINU!

Ceny vstupenek jsou celkem ve třech vlnách. Až do úterní půlnoci (17. 8. 2021 23:59) jsou ceny vstupenek na utkání 200 play-off Evropské konferenční ligy UEFA 200 Kč. Ve středu 18. 8. 2021 bude po celý den cena 250 korun a v den zápasu 19. 8. 2021 je cena vstupenky 300 korun. Využijte proto v co největším počtu online předprodej vstupenek. Nejenže budete mít jistotu místa na Střelnici, ale také můžete ušetřit peníze. Na infocentru dostanete k lístkům také dotazník, který bude k dispozici i v den utkání. Tento dotazník musí být vyplněn a předán při vstupu na stadion a týká se to každého, kdo má vstupenku. Tato povinnost neplatí pro majitele placených permanentek, kteří ji mají na své jméno. Dotazník je ke stažení ZDE! Prodejní doba na INFOCENTRU: Úterý 17.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 200 Kč) Středa 18.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 250 Kč) Čtvrtek MATCHDAY 19.8.: 18:30 start pokladen (cena vstupenky 300 Kč)

VSTUPENKY DO TEPLIC

V neděli 15. srpna se FK Jablonec od 16 hodin představí v Teplicích a v prodeji jsou vstupenky do sektoru hostů na Stínadlech. Cena vstupenky je 110 Kč a NAKUPOVAT MŮŽETE ZDE.

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.