Pro rodiny

DENÍČEK

Rychlé zprávy

Akce 1+1 pro BONUS KARTU

Na utkání Evropské ligy UEFA mezi FK Jablonec - FC Astana připravil jablonecký fotbalový klub speciální akci pro členy věrnostního programu Sport Parku Liberec BONUS KARTA. Majitelé Bonus karty mají možnost nakoupit 2 vstupenky na utkání se slevou 50%! Jednu vstupenku I. nebo II. kategorie zaplatíte za plnou cenu a druhou máte zdarma! Více informací ZDE!

Vozíčkáři na Kyjev

Kapacita míst pro vozíčkáře na utkání Evropské ligy UEFA proti Dynamu Kyjev je vyčerpána! Na zbývající dvě utkání proti Astaně a Rennes ještě místa jsou. Děkujeme za pochopení.

Los 3. kola MOL Cupu

V pátek 14. září se losovalo v Praze 3. kolo Poháru MOL Cup. Los nám za soupeře určil druholigové FK Pardubice a hrát se bude na půdě našeho soupeře. Přesný termín bude upřesněn.

Michal Černák v repre

Na přípravné zápasy s Polskem byl nominován do výběru české reprezentace U16 Michal Černák. Člen týmu našeho dorostu U19 odehraje zápasy s národním týmem Broumově.