Ke stažení

Prosíme všechny zástupce médií a další osoby, které pracují s grafickým zpracováním loga FK Jablonec, aby výhradně používali následující grafické varianty:

POZOR: Se změnou názvu klubu na Fotbalový Klub Jablonec dochází od 1.7.2015 také ke změně loga klubu.

V případě, že bude potřeba logo klubu v jiném grafickém formátu, kontaktujte prosím PR manažera Martina Bergmana na emailu martin.bergman@fkjablonec.cz.

Ke stažení pro účely tiskovin a ligových materiálů dáváme k dispozici aktuální týmovou fotografii A mužstva i s popiskem pro HET ligu 2017/18.

Ke stažení je také k dispozici aktuálně platná soupiska A mužstva ve formátu xls.

FK Jablonec vstoupil do sezóny 2017/18 s novými dresy značky NIKE.

Rychlé zprávy

TESTOVACÍ CENTRUM

Pokud potřebujete informace o provozu testovacího centra na Střelnici, které neprovozuje přímo klub, ale pouze využívá jeho prostory, obraťte se na samotné centrum na telefonním čísle 721 555 372. Děkujeme za pochopení!

Na MOL Cup jen tribuna A

Ve čtvrtek 11. 11. odehrajeme na Střelnici utkání MOL Cup proti Varnsdorfu a pro diváky bude z organizačních důvodů otevřena jen hlavní tribuna. Majitelé permanentek z B tribuny se samozřejmě dostanou také na hlavní tribunu A. Ostatní fans mají vstup za 50 Kč. Více informací v článku.

Vstupenky na Hradec!

V neděli hrajeme od 16:00 proti Hradci Králové na hřišti v Mladé Boleslavi. Vstupenky pro fanoušky Jablonce do sektoru hostů jsou v prodeji POUZE ONLINE! Nakupovat vstupenky můžete NA TOMTO ODKAZU! Jiná možnost nákupu vstupenek do sektoru hostů není. Pouze online.

BALÍČKY NA RANDERS A ALKMAAR

Upravili jsme pro vás ceny balíčku na zbylé dva zápasy Evropské konferenční ligy UEFA! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na dva domácí zápasy proti Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.