Instrukce

FK Jablonec je tradičním českým klubem a pravidelným účastníkem FORTUNA:LIGY. Velice intenzivně se snažíme komunikovat s médii i fanoušky a naším zájmem je poskytovat Vám dostatek kvalitních a pravidelných informací. Současně respektujeme Váš zájem o tyto informace a dovolujeme si nastavit pravidla komunikace pro bezproblémovou realizaci Vašich záměrů informovat o dění v našem klubu. V souladu s otevřenou komunikací se Vám pokusíme vytvořit podmínky pro Vaši práci i v návaznosti na další aktivity klubu FK Jablonec, zejména PR a marketingové aktivity.

Přijměte proto, prosím, následující pravidla komunikace, která jsou závazná pro všechna média, a dodržujte je v plném rozsahu. Ve všech aspektech budeme zároveň hledat taková řešení, abychom Vám Vaši činnost co nejvíce usnadnili a naše spolupráce byla na nejvyšší možné úrovni kvality.

Děkujeme Vám za respektování níže uvedených pravidel komunikace:

1. FK Jablonec je účastníkem FORTUNA:LIGY a činnost ve vztahu k médiím probíhá v souladu s pravidly soutěže.

2. FK Jablonec preferuje otevřenou komunikaci s maximálním množstvím informací poskytovaných médiím.

3. Pro zástupce médií jsou pravidelně vydávány tiskové informace a plně k dispozici je i psaný obsah webových stránek na adrese www.fkjablonec.cz a účty na Facebooku a Twitteru.

4. Videa a fotografie umístěná na webových stránkách a dalších komunikačních kanálech klubu (YouTube, Twitter, Facebook) je možné použít pouze se souhlasem klubu FK Jablonec, který je držitelem autorských práv k těmto materiálům. Jakékoli šíření těchto materiálů bez souhlasu klubu bude posuzováno v souladu s Autorským zákonem. V případě zájmu o tyto materiály je kontaktní osobou Ředitel komunikace.

5. Oficiálním názvem klubu je: Fotbalový klub Jablonec; Pro veškeré marketingové aktivity a komunikaci v médiích používáme zkratku: FK Jablonec; Oficiálním názvem domácí ligové soutěže je: FORTUNA:LIGA; Oficiálním názvem domácí pohárové soutěže je: MOL Cup.

6. Jediným možným přípustným logem klubu k použití je logo, které se nachází ke stažení na webových stránkách klubu v sekci „Média - ke stažení“.

7. Organizace setkání hráčů a realizačního týmu s médii navazujícího na utkání (mix zóna, tisková konference) se řídí pravidly pro FORTUNA:LIGU. Kontaktní osobou při každém utkání je pro novináře Ředitel komunikace. Režim tohoto setkání probíhá v následujícím pořadí:

• Domácí hráč / hostující hráč dle určeného pořadí rozhovor pro TV na hrací ploše (v případě TV utkání)
  • Trenéři obou týmů pro TV na hrací ploše (v případě TV utkání)
  • Domácí hráč / hostující hráč dle určeného pořadí rozhovor pro televizní štáby před media boardem (v případě netelevizního utkání)
  • Domácí i hostující hráči dle určeného pořadí pro píšící novináře mimo media board
  • Hostující trenér pro TV před media boardem (v případě zájmu)
  • Domácí trenér pro TV před media boardem (v případě zájmu)
  • Tisková konference hostujícího trenéra v presscentru
  • Tisková konference domácího trenéra v presscentru

8. Vybraný trénink bude otevřený pro média. O takovém tréninku budou média informována formou pozvánky s dostatečným předstihem. Po odchodu hráčů a realizačního týmu z hrací plochy bude organizováno krátké setkání vybraných hráčů a členů realizačního týmu se zástupci médií.

9. S jednodenním předstihem je možné ze strany redakce poslat požadavek na zajištění vybraného hráče za účelem rozhovoru. Tyto žádosti adresujte na Ředitele komunikace.

10. Klub FK Jablonec si vyhrazuje právo v čase mimo utkání a mimo oficiální setkání s médii zajistit kontakt médií s hráči, členy realizačního týmu a členy vedení klubu výhradně a pouze prostřednictvím Ředitele komunikace. Jiný způsob kontaktování hráčů a členů realizačního týmu není možný.

11. Veškerý kontakt s médii zajišťuje Ředitel komunikace klubu Martin Bergman.

12. Management, realizační tým ani hráči nebudou na kontaktování ze strany médií reagovat a odkáží zástupce médií na Ředitele komunikace klubu.

13. Při individuálních rozhovorech, vyjádřeních a exkluzivních článcích si FK Jablonec vyhrazuje právo na autorizaci mediálního výstupu.

14. V případě porušení výše uvedených pravidel komunikace může klub FK Jablonec sáhnout až k odebrání akreditace na zápasy klubu ve FORTUNA:LIZE.

Rychlé zprávy

Dárek k nákupu!

Pokud nakoupíte ve fanshopu během celé nadstavby v hodnotě nad 200 Kč, dostanete dárek v podobě dřevěné stavebnice pro děti v barvách FK Jablonec! Nakupovat můžete jak online, tak v prodejně na Střelnici. Akce platí do vydání zásob!

Fanshop dočasně uzavřen!

Klubový fanshop na Střelnici je z technických důvodů do čtvrtka 3. března dočasně uzavřen. Stejně tak odbavování online objednávek je do čtvrtka pozastaveno. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Testování na Střelnici skončil

S ohledem na rozvolnění protiepidemických opatření ukončil provozovatel testovací centrum na Střelnici. V případě potřeby testu se prosím obraťte na Krajskou hygienickou stanici, která vám doporučí jiné testovací místo nebo navštivte web ÚZIS. Děkujeme za pochopení.

Na MOL Cup jen tribuna A

Ve čtvrtek 11. 11. odehrajeme na Střelnici utkání MOL Cup proti Varnsdorfu a pro diváky bude z organizačních důvodů otevřena jen hlavní tribuna. Majitelé permanentek z B tribuny se samozřejmě dostanou také na hlavní tribunu A. Ostatní fans mají vstup za 50 Kč. Více informací v článku.

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.