Novinářské akreditace

Pro utkání FORTUNA:LIGY 2019/20 platí klubová akreditace FK Jablonec a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR nebo LFA. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 48 hodin před výkopem. Celosezónní akreditace je třeba žádat na níže uvedeném kontaktu. Dosud nevyzvednuté akreditace budou k dispozici před každým domácím utkáním na recepci Hotelu Sport.

Akreditace FK Jablonec jsou výhradně určené médiím a nikoliv hráčským agentům či agenturám, které se zabývají sběrem statistických údajů! Stejný přístup je uplatňován při udělování foto akreditací, které budou udělovány výhradně fotografům zastupujícím česká či světová média. Děkujeme za pochopení.

Osoba zodpovědná za akreditace:

Zdena Kadlecová, sekretariát klubu
akreditace@fkjablonec.cz

Rychlé zprávy

Dárek k nákupu!

Pokud nakoupíte ve fanshopu během celé nadstavby v hodnotě nad 200 Kč, dostanete dárek v podobě dřevěné stavebnice pro děti v barvách FK Jablonec! Nakupovat můžete jak online, tak v prodejně na Střelnici. Akce platí do vydání zásob!

Fanshop dočasně uzavřen!

Klubový fanshop na Střelnici je z technických důvodů do čtvrtka 3. března dočasně uzavřen. Stejně tak odbavování online objednávek je do čtvrtka pozastaveno. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Testování na Střelnici skončil

S ohledem na rozvolnění protiepidemických opatření ukončil provozovatel testovací centrum na Střelnici. V případě potřeby testu se prosím obraťte na Krajskou hygienickou stanici, která vám doporučí jiné testovací místo nebo navštivte web ÚZIS. Děkujeme za pochopení.

Na MOL Cup jen tribuna A

Ve čtvrtek 11. 11. odehrajeme na Střelnici utkání MOL Cup proti Varnsdorfu a pro diváky bude z organizačních důvodů otevřena jen hlavní tribuna. Majitelé permanentek z B tribuny se samozřejmě dostanou také na hlavní tribunu A. Ostatní fans mají vstup za 50 Kč. Více informací v článku.

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.