Novinářské akreditace

Pro utkání 1. české ligy 2017/18 platí klubová akreditace FK Jablonec a akreditace vydané prostřednictvím registračního formuláře FAČR. Zástupci médií, kteří nejsou držiteli sezonních akreditací, mohou žádat o udělení akreditace před každým zápasem, nejpozději 48 hodin před výkopem. Celosezónní akreditace je třeba žádat na níže uvedeném kontaktu. Dosud nevyzvednuté akreditace budou k dispozici před každým domácím utkáním na recepci Hotelu Sport.

Akreditace FK Jablonec jsou výhradně určené médiím a nikoliv hráčským agentům či agenturám, které se zabývají sběrem statistických údajů! Stejný přístup je uplatňován při udělování foto akreditací, které budou udělovány výhradně fotografům zastupujícím česká či světová média. Děkujeme za pochopení.

Osoba zodpovědná za akreditace:

Zdena Kadlecová, sekretariát klubu
akreditace@fkjablonec.cz

Rychlé zprávy

Nadstavba juniorky

Juniorský tým zná kompletní rozpis nadstavby Juniorské ligy. Přesné termíny zápasů o umístění včetně hřišti najdete kliknutím na tento ODKAZ.

Se Zlínem 25.4.

Semifinále Poháru MOL Cup ve Zlíně má nový termín! Zápas o postup do finále odehrajeme ve středu 25. dubna od 18 hodin v přímém přenosu na ČT Sport.

Pohár se hrát bude!

I přes vydatné noční sněžení je hřiště na Střelnici připraveno, aby se mohl odehrát čtvrtfinálový duel poháru MOL Cup proti Slovácku. Výkop zápasu je v 16:00 hodin!

Technické problémy s SMS sesta

Omlouváme se fanouškům, kterým dnes nedorazila SMS se sestavou našeho týmu. Na odstranění problému pracujeme. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec