Pro média

Akreditace na Spartu pozastaveny

Akreditace na Spartu pozastaveny

Vzhledem k omezené kapacitě tribuny pro média i pozic pro fotografy bylo pozastaveno udělování novinářských akreditací pro nejbližší domácí zápas Jablonce proti AC Sparta Praha.

Instrukce pro média

Instrukce zde

Novinářské akreditace

Akreditace zde

Ke stažení

Potřebujete pracovat s naším logotypem? V této sekci si jej můžete stáhnout v různých formátech.

Stahujte zde

Rychlé zprávy

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!