Pro média

Akreditace na Spartu pozastaveny

Akreditace na Spartu pozastaveny

Vzhledem k omezené kapacitě tribuny pro média i pozic pro fotografy bylo pozastaveno udělování novinářských akreditací pro nejbližší domácí zápas Jablonce proti AC Sparta Praha.

Instrukce pro média

Instrukce zde

Novinářské akreditace

Akreditace zde

Ke stažení

Potřebujete pracovat s naším logotypem? V této sekci si jej můžete stáhnout v různých formátech.

Stahujte zde

Rychlé zprávy

Akce 1+1 pro BONUS KARTU

Na utkání Evropské ligy UEFA mezi FK Jablonec - FC Astana připravil jablonecký fotbalový klub speciální akci pro členy věrnostního programu Sport Parku Liberec BONUS KARTA. Majitelé Bonus karty mají možnost nakoupit 2 vstupenky na utkání se slevou 50%! Jednu vstupenku I. nebo II. kategorie zaplatíte za plnou cenu a druhou máte zdarma! Více informací ZDE!

Akreditace Jablonec - Astana

INFORMACE PRO MÉDIA: Byly spuštěny akreditace na utkání základní skupiny Evropské ligy FK Jablonec - FC Astana. Zástupci médií mohou své žádosti zadávat na adrese akreditace.fotbal.cz. Žádosti můžete posílat do 18. října 2018. Na později žádosti nebude brán zřetel. Děkujeme za pochopení.

Vozíčkáři na Kyjev

Kapacita míst pro vozíčkáře na utkání Evropské ligy UEFA proti Dynamu Kyjev je vyčerpána! Na zbývající dvě utkání proti Astaně a Rennes ještě místa jsou. Děkujeme za pochopení.

Los 3. kola MOL Cupu

V pátek 14. září se losovalo v Praze 3. kolo Poháru MOL Cup. Los nám za soupeře určil druholigové FK Pardubice a hrát se bude na půdě našeho soupeře. Přesný termín bude upřesněn.