Permanentky

Proč si koupit permanentku?

Každé vítězné utkání je i zásluhou našich fanoušků. Velice si ceníme podpory všech a především těch nejvěrnějších - jabloneckých permanentkářů. Na oplátku jim s radostí chceme poskytovat řadu výhod a bonusů.

Ceny celosezónních permic zůstaly stejné jako v předchozí sezoně. Permanentkáři z minulé sezóny mají navíc při obnovení karty nárok na slevu 20%!

Mezi hlavní výhody permice patří:

• Vstup na všech 15 domácích utkání v české lize
  • Vstup na všechna domácí utkání MOL Cupu
  • SMS se sestavou, kterou posíláme na mobil hodinu před každým utkáním (i venkovním)
  • Sleva 20 % na všechny nákupy ve fanshopu

V nabídce jsou opět standardní i zlevněné permanentky a členství v populárním Dětském fanklubu pro děti do 15 let.

Nabídka permanentek

Ceník permanentek 2018/19

Kde koupit permanentku?

Stadion Střelnice
U stadionu 4904/5
Jablonec nad Nisou

EUROCENTRUM *
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů *
5. května 16
Jablonec n. Nisou

* Na těchto prodejních místech získá zákazník pouze e-voucher. Kartu (permanentku) si musí vyzvednout na sekretariátu klubu v úředních hodinách.

O prodejní době permanentek na Střelnici před zahájením sezóny 2018/19 se dozvíte zde.

Zakoupením permanentní vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou ke stažení ZDE.

Upozornění: Chystáme pro vás mnoho zajímavých aktivit, soutěží, dárků a výhod. Abychom vás mohli o těchto akcích informovat a umožnit vám čerpat všechny benefity permanentkáře, potřebujeme od vás více osobních údajů než dříve - adresu, e-mail, telefon a datum narození. Děkujeme za pochopení.

Rychlé zprávy

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!