Permanentky

Proč si koupit permanentku?

Každé vítězné utkání je i zásluhou našich fanoušků. Velice si ceníme podpory všech a především těch nejvěrnějších - jabloneckých permanentkářů. Na oplátku jim s radostí chceme poskytovat řadu výhod a bonusů.

Ceny celosezónních permic zůstaly stejné jako v předchozí sezoně! Ale se spoustou nových výhod! Navíc je sleva oproti jednorázovým vstupenkám mnohem vyšší, než kdykoliv dřív.

Mezi hlavní výhody permice 2021/2022 patří:

  • cena permanentky zahrnuje všechny domácí zápasy FORTUNA:LIGY
  • cena zahrnuje domácí zápasy v Poháru MOL Cup
  • cena zahrnuje vstup na domácí zápasy v předkolech evropských pohárů UEFA
  • cena zahrnuje vstup na domácí zápasy B týmu ve Sportovním areálu Břízky
  • s permanentkou máte předkupní právo a lepší ceny na případný postup do základní skupiny evropských pohárů UEFA
  • s placenou permanentkou máte 20% slevu na jednorázové vstupy do FotbalParku Liberec, kde si můžete zahrát oblíbený fotbalgolf!
  • kromě nových výhod pro majitele permanentek od sezóny 2021/2022 jsou všechna dosavadní zvýhodnění zachována. Tedy sleva 20% na nákup v klubovém fanshopu, předkupní právo na vstupenky a balíčky v případě postupu do základní skupiny evropského poháru UEFA, pravidelný mailový newsletter s aktualitami a nabídkami z klubu, dále SMS sestava před každým utkáním Jablonce atd. Stejně tak se mohou permanentkáři těšit na klubové akce, které budou jen pro držitele permic (setkání s hráči, autogramiády, besedy atd.)

Nová výhoda pro majitele permanentek!

  • Spolu s naším partnerem pro zajištění letního herního soustředění, regionem Gitschberg Jochtal v Jižním Tyrolsku, jsme připravili zajímavou akci pro majitele placených permanentek! Každý permanentkář získá slevu 15% na skipas v oblasti Gitschberg Jochtal, kde na milovníky zimních radovánek čeká 55 kilometrů sjezdovek Jižního Tyrolska!

V nabídce jsou opět standardní i zlevněné permanentky a členství v populárním Dětském fanklubu pro děti do 15 let.

KOMPLETNÍ INFORMACE K PRODEJI PERMANENTEK NAJDETE V ČLÁNKU


Nabídka permanentek

VÍCE INFORMACÍ O PERMANENTKÁCH 

NAJDETE ZDE

Kde koupit permanentku?


Stadion Střelnice
U stadionu 4904/5
Jablonec nad Nisou

EUROCENTRUM *
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů *
5. května 16
Jablonec n. Nisou

* Na těchto prodejních místech získá zákazník pouze e-voucher. Kartu (permanentku) si musí vyzvednout na sekretariátu klubu v úředních hodinách.

Zakoupením permanentní vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou ke stažení ZDE.

Upozornění: Chystáme pro vás mnoho zajímavých aktivit, soutěží, dárků a výhod. Abychom vás mohli o těchto akcích informovat a umožnit vám čerpat všechny benefity permanentkáře, potřebujeme od vás více osobních údajů než dříve - adresu, e-mail, telefon a datum narození. Děkujeme za pochopení.

Rychlé zprávy

TESTOVACÍ CENTRUM

Pokud potřebujete informace o provozu testovacího centra na Střelnici, které neprovozuje přímo klub, ale pouze využívá jeho prostory, obraťte se na samotné centrum na telefonním čísle 721 555 372. Děkujeme za pochopení!

Na MOL Cup jen tribuna A

Ve čtvrtek 11. 11. odehrajeme na Střelnici utkání MOL Cup proti Varnsdorfu a pro diváky bude z organizačních důvodů otevřena jen hlavní tribuna. Majitelé permanentek z B tribuny se samozřejmě dostanou také na hlavní tribunu A. Ostatní fans mají vstup za 50 Kč. Více informací v článku.

Vstupenky na Hradec!

V neděli hrajeme od 16:00 proti Hradci Králové na hřišti v Mladé Boleslavi. Vstupenky pro fanoušky Jablonce do sektoru hostů jsou v prodeji POUZE ONLINE! Nakupovat vstupenky můžete NA TOMTO ODKAZU! Jiná možnost nákupu vstupenek do sektoru hostů není. Pouze online.

BALÍČKY NA RANDERS A ALKMAAR

Upravili jsme pro vás ceny balíčku na zbylé dva zápasy Evropské konferenční ligy UEFA! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na dva domácí zápasy proti Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.