Permanentky

Proč si koupit permanentku?

Každé vítězné utkání je i zásluhou našich fanoušků. Velice si ceníme podpory všech a především těch nejvěrnějších - jabloneckých permanentkářů. Na oplátku jim s radostí chceme poskytovat řadu výhod a bonusů.

Ceny celosezónních permic zůstaly stejné jako v předchozí sezoně. Permanentkáři z minulé sezóny mají navíc při obnovení karty nárok na slevu 20%!

Mezi hlavní výhody permice patří:

• Vstup na všech 15 domácích utkání v české lize
  • Vstup na všechna domácí utkání MOL Cupu
  • SMS se sestavou, kterou posíláme na mobil hodinu před každým utkáním (i venkovním)
  • Sleva 20 % na všechny nákupy ve fanshopu

V nabídce jsou opět standardní i zlevněné permanentky a členství v populárním Dětském fanklubu pro děti do 15 let.

Nabídka permanentek

Ceník permanentek 2018/19

Kde koupit permanentku?

Stadion Střelnice
U stadionu 4904/5
Jablonec nad Nisou

EUROCENTRUM *
Jiráskova 7
Jablonec n. Nisou

CA Cesta snů *
5. května 16
Jablonec n. Nisou

* Na těchto prodejních místech získá zákazník pouze e-voucher. Kartu (permanentku) si musí vyzvednout na sekretariátu klubu v úředních hodinách.

O prodejní době permanentek na Střelnici před zahájením sezóny 2018/19 se dozvíte zde.

Zakoupením permanentní vstupenky souhlasíte s Obchodními podmínkami k prodeji permanentních vstupenek a vstupenek. Obchodní podmínky jsou ke stažení ZDE.

Upozornění: Chystáme pro vás mnoho zajímavých aktivit, soutěží, dárků a výhod. Abychom vás mohli o těchto akcích informovat a umožnit vám čerpat všechny benefity permanentkáře, potřebujeme od vás více osobních údajů než dříve - adresu, e-mail, telefon a datum narození. Děkujeme za pochopení.

Rychlé zprávy

2 zápasy bez trenéra

Hlavní trenér FK Jablonec Petr Rada byl na čtvrtečním zasedání (9. 5. 2019) Disciplinární komise potrestán zákazem výkonu funkce na 2 zápasy a pokutou 30 tisíc korun za nevhodné chování vůči rozhodčímu při utkání v Plzni.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!