Ženy

Ženská repre v pátek v Jablonci se Slovinskem
Ženy

Ženská repre v pátek v Jablonci se Slovinskem

Reprezentaci žen čeká poslední domácí utkání v kvalifikaci mistrovství světa. Češky se tento pátek 31. srpna představí na našem stadionu v Jablonci nad Nisou proti Slovinsku od 16 hodin.

Rychlé zprávy

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!

Tréninky a TK před EL UEFA

INFORMACE PRO MÉDIA: Středa 24. října 2018, Jablonec nad Nisou 16:00 předzápasová TK FK Jablonec za účasti trenéra a kapitána (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice, vstup možný od 15:30, možnost vyzvednutí akreditací na utkání); 16:45 trénink Vrkoslavice (prvních 15 minut otevřený pro média); 18:30 předzápasová TK FC Astana (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice); 19:00 trénink FC Astana (FK Jablonec, prvních 15 minut otevřený pro média).

Autobus po utkání s Astanou

Po čtvrtečním utkání Evropské ligy proti FC Astana bude pod stadionem přistaven autobus, který může rozvést fanoušky po Jablonci a končit bude na Ostrém rohu ve Mšeně.

Los 4. kola poháru MOL Cup

V pátek 19. října bylo vylosováno osmifinále poháru MOL Cup. Našim soupeřem je prvoligový klubu MFK Karviná. Hrát se bude na hřišti soupeře a přesný termín zápasu bude ještě upřesněn.