U7

Novinky kategorie U7

Sobotní
U7

Sobotní "U7 Liga mistrů" ve Mšeně!

V sobotu 3. 10. se uskutečnil v našem areálu již pátý turnaj Ligy mistrů U7 Jablonecka.

Rychlé zprávy

TESTOVACÍ CENTRUM

Pokud potřebujete informace o provozu testovacího centra na Střelnici, které neprovozuje přímo klub, ale pouze využívá jeho prostory, obraťte se na samotné centrum na telefonním čísle 721 555 372. Děkujeme za pochopení!

Na MOL Cup jen tribuna A

Ve čtvrtek 11. 11. odehrajeme na Střelnici utkání MOL Cup proti Varnsdorfu a pro diváky bude z organizačních důvodů otevřena jen hlavní tribuna. Majitelé permanentek z B tribuny se samozřejmě dostanou také na hlavní tribunu A. Ostatní fans mají vstup za 50 Kč. Více informací v článku.

Vstupenky na Hradec!

V neděli hrajeme od 16:00 proti Hradci Králové na hřišti v Mladé Boleslavi. Vstupenky pro fanoušky Jablonce do sektoru hostů jsou v prodeji POUZE ONLINE! Nakupovat vstupenky můžete NA TOMTO ODKAZU! Jiná možnost nákupu vstupenek do sektoru hostů není. Pouze online.

BALÍČKY NA RANDERS A ALKMAAR

Upravili jsme pro vás ceny balíčku na zbylé dva zápasy Evropské konferenční ligy UEFA! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na dva domácí zápasy proti Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.