U18

Trenér David Breda Hodnotí podzimní část sezóny
U18

Trenér David Breda Hodnotí podzimní část sezóny

Jablonecký starší dorost U18 přezimuje na šestém místě České divize dorostu. Jak hodnotí podzim trenér David Breda ?

Rychlé zprávy

Vánoce bez České pošty

Z důvodu dlouhých dodacích lhůt rušíme ve fanshopu objednávky od 7. 12. 2019 přes Českou poštu. Je možné si vybrat jinou přepravní službu. Děkujeme za pochopení! Váš FK Jablonec Vyberete si v našem FANSHOPU!

Dětský koutek s dárky

Při posledním domácím zápase v podzimní části FORTUNA:LIGY se mohou děti, které navštíví při utkání náš dětský koutek, těšit na vánoční dárečky. Nezapomeňte své děti nahlásit do dětského koutku před utkáním. Více informací ČTĚTE NA WEBU.

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.