U16

Jablonecká U16 nestačila na Liberec
U16

Jablonecká U16 nestačila na Liberec

Jablonecký mladší dorost U16 bohužel nestačil i přes dobrý výkon na hosty ze soudního Liberce.

Rychlé zprávy

Podpořte klub nákupem permice

Pokud se rozhodnete, že si přeci jen chcete koupit permanentku na sezónu 2021/2022, tak jsou ceny stejné jako v předchozí sezóně! Nákupem permanentky byste oproti prodloužené permici žádné další výhody navíc nezískali, ale podpořili byste klub finančně. Pokud se takto rozhodnete, že i přes možnost, že máte platnost automaticky prodlouženou, budete chtít koupit novou, dejte to vědět dopředu na sekretariát klubu buďto telefonicky na 483 312 139 nebo mailem na adresu sekretariat@fkjablonec.cz. Proces výměny je časově náročnější, protože se musí vaše blokované obsazené místo nejprve zrušit a následně se vydá nová permanentka na vaše místo. Výměnu permanentky je možné udělat pouze osobně na sekretariátu klubu každý všední den v časech 7 - 11 a 12 - 15 hodin. Děkujeme za pochopení.

B tým má generálku!

FK Jablonec B přivítá v neděli 1. března 2020 v 11 hodin na umělé trávě v Břízkách třetiligový tým FK Mladá Boleslav B. Přijďte podpořit náš B tým v generálce před startem FORTUNA ČFL! Vstup je samozřejmě zdarma.

B tým proti Slavii B

Náš B tým trenéra Jaroslava Vodičky odehraje v sobotu 22. února od 11 hodin přípravné utkání proti Slavii Praha B. Utkání se hraje na umělé trávě v Břízkách.

Generálka v Praze

Poslední přípravné utkání této zimní přípravy odehrajeme nakonec v Praze na Stadionu Evžena Rošického na Strahově v sobotu 8. února od 13 hodin proti Vyšehradu. Původní termín v 15 hodin v Nymburce tedy neplatí!

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.