U10

DANUBE CHALLENGE CUP  VÍDEŇ - 1. místo
U10

DANUBE CHALLENGE CUP VÍDEŇ - 1. místo

O víkendu jsme odehráli Mezinárodní turnaj Danube Challenge Cup v Rakousku.

Rychlé zprávy

Ve středu v Hrádku n. N.

Ve středu 18. července odehrajeme v Hrádku nad Nisou poslední přípravné utkání před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY. Na stadionu v Hrádku je výkop v 17:00.

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.

Sekretariát uzavřen

Ve středu 11. července bude sekretariát klubu FK Jablonec z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.