po | 16.9.2019 | 18:00 hod. | Doosan Arena

Jablonec
ZVRPB

Novinky A týmu

Souboj druhého se třetím v Plzni

Po reprezentační přestávce se půjde tento víkend už na 9. kolo FORTUNA:LIGY. Radův Jablonec celý program uzavře pondělní dohrávkou na půdě Viktorie Plzeň.

Rychlé zprávy

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.

B-tým poprvé doma!

V sobotu 17. srpna se od 10:15 hodin představí náš B-tým na domácím hřišti v Břízkách! Soupeřem mu bude Jiskra Ústí nad Orlicí. Permanentkáři, ženy a děti mají vstup zdarma, ostatní za 40 Kč.

Permanentky 2019/2020

V pátek 12. července 2019 nebude možné z technických důvodů prodávat permanentky na sezónu 2019/2020! Děkujeme za pochopení

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!

ČPP
SaM Silnice a mosty a.s.