Góly s Duklou padaly až po přestávce

Na závěr zimního turnaje Tipsport liga porazil Jablonec aktuálně čtvrtý tým druholigové soutěže Duklu Praha 3:2. Na hřišti pražského Xaverova padaly góly až po změně stran.

Rozhovor

Odchody jsou nepříjemné, musíme si s tím poradit

Jablonečtí fotbalisté mají za sebou prvních deset dní neoblíbeného zimního drilu i dva přípravné zápasy. Jak zatím probíhá příprava a jak se kouč Petr Rada vyrovnává s odchody Sýkory a Břečky?

Vydřená výhra nad Bohemians 1905

V druhém zápase na zimním turnaji Tipsport liga v pražské skupině porazil Jablonec zásluhou brzkého gólu útočníka Chramosty fotbalisty Bohemians 1905 1:0.

Vojtěch Kubista prodloužil smlouvu do 2022!

Odchovanec FK Jablonec Vojtěch Kubista spojil svou budoucnost na další dva roky s naším klubem! Šestadvacetiletý záložník podepsal nový kontrakt do 30. června 2022.

Rozhovor

Chtěl jsem se vrátit dřív, říká stoper Štěpánek

Obránce David Štěpánek bezmála rok laboroval s nepříjemným zraněním kolene. V sobotu se ale při utkání zimní Tipsport ligy vrátil do jablonecké sestavy a jak prozradil, na hřišti se cítil dobře.

Jablonec
26.1.2020 | 13:00
Stadium Marbella
Přípravná utkání
FK Krasnodar
ZVRPB
20105535

Novinky A týmu

Tomáš Břečka přestupuje do Kasimpaşa SK

Po velmi dobrém podzimu, kdy se Tomáš Břečka stal naším nejlepším obráncem po 20 ligových kolech, zažije poprvé v kariéře zahraniční angažmá!

Rychlé zprávy

Vánoce bez České pošty

Z důvodu dlouhých dodacích lhůt rušíme ve fanshopu objednávky od 7. 12. 2019 přes Českou poštu. Je možné si vybrat jinou přepravní službu. Děkujeme za pochopení! Váš FK Jablonec Vyberete si v našem FANSHOPU!

Dětský koutek s dárky

Při posledním domácím zápase v podzimní části FORTUNA:LIGY se mohou děti, které navštíví při utkání náš dětský koutek, těšit na vánoční dárečky. Nezapomeňte své děti nahlásit do dětského koutku před utkáním. Více informací ČTĚTE NA WEBU.

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.

B-tým poprvé doma!

V sobotu 17. srpna se od 10:15 hodin představí náš B-tým na domácím hřišti v Břízkách! Soupeřem mu bude Jiskra Ústí nad Orlicí. Permanentkáři, ženy a děti mají vstup zdarma, ostatní za 40 Kč.

Permanentky 2019/2020

V pátek 12. července 2019 nebude možné z technických důvodů prodávat permanentky na sezónu 2019/2020! Děkujeme za pochopení

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

ČPP
SaM Silnice a mosty a.s.