Naši hráči v reprezentacích

Během aktuální reprezentační přestávky nám z týmu odcestovali čtyři hráči, kteří si plní povinnosti v národních týmech. Zejména v Lize národů UEFA.

Trávník s Doležalem v české repre!

Michala Trávníka doplnil po nedělním zápase s Bohemians také útočník Martin Doležal! Trenér Jaroslav Šilhavý jej donominoval z pozice náhradníka.

Rozhovor

Hráči si vítězství užívali, teď plánují vypnout

Třítýdenní perný jablonecký program byl v neděli ukončen vítězstvím 3:1 nad Bohemians. Hráči se těší na repre pauzu a oddech od fotbalu. Utkání hodnotí Michal Trávník a Martin Doležal.

Rozhovor

Rada: Jsem šťastný za to, jak jsme to zvládli

Náš trenér Petr Rada měl po zápase přichystány pro své svěřence jen slova úcty a pochvaly. Jsem moc šťastný za to, jak jsme to v tom náročném programu zvládli, řekl na pozápasové tiskové konferenci.

Jablonec zvládl duel s Bohemians po výhře 3:1

Náročný třetí anglický týden v řadě zakončili naši fotbalisté domácím vítězstvím nad Bohemians 1905 3:1. Dvěma góly se blýskl útočník Martin Doležal.

Sparta
25.11.2018 | 17:00
Letná
FORTUNA:LIGA
Jablonec
ZVRPB

Rychlé zprávy

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!

Tréninky a TK před EL UEFA

INFORMACE PRO MÉDIA: Středa 24. října 2018, Jablonec nad Nisou 16:00 předzápasová TK FK Jablonec za účasti trenéra a kapitána (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice, vstup možný od 15:30, možnost vyzvednutí akreditací na utkání); 16:45 trénink Vrkoslavice (prvních 15 minut otevřený pro média); 18:30 předzápasová TK FC Astana (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice); 19:00 trénink FC Astana (FK Jablonec, prvních 15 minut otevřený pro média).

Autobus po utkání s Astanou

Po čtvrtečním utkání Evropské ligy proti FC Astana bude pod stadionem přistaven autobus, který může rozvést fanoušky po Jablonci a končit bude na Ostrém rohu ve Mšeně.

Los 4. kola poháru MOL Cup

V pátek 19. října bylo vylosováno osmifinále poháru MOL Cup. Našim soupeřem je prvoligový klubu MFK Karviná. Hrát se bude na hřišti soupeře a přesný termín zápasu bude ještě upřesněn.

Akce 1+1 pro BONUS KARTU

Na utkání Evropské ligy UEFA mezi FK Jablonec - FC Astana připravil jablonecký fotbalový klub speciální akci pro členy věrnostního programu Sport Parku Liberec BONUS KARTA. Majitelé Bonus karty mají možnost nakoupit 2 vstupenky na utkání se slevou 50%! Jednu vstupenku I. nebo II. kategorie zaplatíte za plnou cenu a druhou máte zdarma! Více informací ZDE!

Akreditace Jablonec - Astana

INFORMACE PRO MÉDIA: Byly spuštěny akreditace na utkání základní skupiny Evropské ligy FK Jablonec - FC Astana. Zástupci médií mohou své žádosti zadávat na adrese akreditace.fotbal.cz. Žádosti můžete posílat do 18. října 2018. Na později žádosti nebude brán zřetel. Děkujeme za pochopení.

Vozíčkáři na Kyjev

Kapacita míst pro vozíčkáře na utkání Evropské ligy UEFA proti Dynamu Kyjev je vyčerpána! Na zbývající dvě utkání proti Astaně a Rennes ještě místa jsou. Děkujeme za pochopení.

Los 3. kola MOL Cupu

V pátek 14. září se losovalo v Praze 3. kolo Poháru MOL Cup. Los nám za soupeře určil druholigové FK Pardubice a hrát se bude na půdě našeho soupeře. Přesný termín bude upřesněn.

Michal Černák v repre

Na přípravné zápasy s Polskem byl nominován do výběru české reprezentace U16 Michal Černák. Člen týmu našeho dorostu U19 odehraje zápasy s národním týmem Broumově.

Balíčky na Evropskou ligu

V pondělí 10. září je poslední den předprodeje balíčků na domácí zápasy Evropské ligy UEFA pro majitele placených permanentek. Od úterý 11. září 8:00 hodin bude spuštěn volný prodej balíčků online a v Eurocentru Jablonec. Balíčky budou k dispozici také na vybraných prodejních místech sítě Ticketstream.

Fotoalba