ne | 26.5.2019 | 15:00 hod. | Střelnice

ZVRPB

Novinky A týmu

FOTO: Nábor mladých fotbalistů

Ve čtvrtek 23. května se od 17 hodin uskutečnil tradiční nábor do mládeže FK Jablonec. Na pět desítek dětí si užilo společné chvíle na hřišti také s hráči našeho A týmu!

Rychlé zprávy

2 zápasy bez trenéra

Hlavní trenér FK Jablonec Petr Rada byl na čtvrtečním zasedání (9. 5. 2019) Disciplinární komise potrestán zákazem výkonu funkce na 2 zápasy a pokutou 30 tisíc korun za nevhodné chování vůči rozhodčímu při utkání v Plzni.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!

Tréninky a TK před EL UEFA

INFORMACE PRO MÉDIA: Středa 24. října 2018, Jablonec nad Nisou 16:00 předzápasová TK FK Jablonec za účasti trenéra a kapitána (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice, vstup možný od 15:30, možnost vyzvednutí akreditací na utkání); 16:45 trénink Vrkoslavice (prvních 15 minut otevřený pro média); 18:30 předzápasová TK FC Astana (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice); 19:00 trénink FC Astana (FK Jablonec, prvních 15 minut otevřený pro média).

Autobus po utkání s Astanou

Po čtvrtečním utkání Evropské ligy proti FC Astana bude pod stadionem přistaven autobus, který může rozvést fanoušky po Jablonci a končit bude na Ostrém rohu ve Mšeně.

Los 4. kola poháru MOL Cup

V pátek 19. října bylo vylosováno osmifinále poháru MOL Cup. Našim soupeřem je prvoligový klubu MFK Karviná. Hrát se bude na hřišti soupeře a přesný termín zápasu bude ještě upřesněn.

Akce 1+1 pro BONUS KARTU

Na utkání Evropské ligy UEFA mezi FK Jablonec - FC Astana připravil jablonecký fotbalový klub speciální akci pro členy věrnostního programu Sport Parku Liberec BONUS KARTA. Majitelé Bonus karty mají možnost nakoupit 2 vstupenky na utkání se slevou 50%! Jednu vstupenku I. nebo II. kategorie zaplatíte za plnou cenu a druhou máte zdarma! Více informací ZDE!

ČPP
SaM Silnice a mosty a.s.