Rozlučka s ligou a Luďkem Pernicou

Ve 30. kole doma hostíme 1.FC Slovácko a závěr soutěže slibuje drama až do posledního hvizdu. Takže se určitě máte na co těšit! Kromě rozloučení s úspěšnou sezónou, kdy máme jistotu účasti v...

Rozhovor

V kabině panovala po výhře na Slavii euforie

Velká euforie z vítězství nad Slavií panovala včera v kabině našich fotbalistů. Vydařené utkání hodnotí Kuba Považenec, Luděk Pernica a Jarda Zelený.

Rozhovor

Mančaft si zaslouží pochvalu, řekl trenér

Deset dní po finále MOL Cupu si trenéři Slavie a Jablonce tentokrát své pocity na pozápasové tiskové konferenci prohodili. Náš kouč Petr Rada měl po výhře pro své svěřence jen slova chvály.

Jablonec vyloupil Eden a jde na třetí místo!

Jablonec v předposledním kole uspěl na hřišti Slavie Praha po výhře 3:1 a poskočil na třetí příčku ligové tabulky!

Vladimir Jovović prodloužil smlouvu!

Černohorský reprezentant Vladimir Jovović prodloužil v Jablonci smlouvu! Klub na šikovného záložníka uplatnil opci a Vlado má nový kontrakt do 30. června 2020!

Jablonec
26.5.2018 | 16:00
Střelnice
HET liga 2017/2018
Slovácko
ZVRPB

Novinky A týmu

V sobotu jedeme bojovat do Edenu!

V repríze nedávného pohárového finále změří znovu síly fotbalisté pražské Slavie a severočeského Jablonce. I dvě kola před koncem hrají oba týmy v ligové soutěži o důležité body.

Rychlé zprávy

Nadstavba juniorky

Juniorský tým zná kompletní rozpis nadstavby Juniorské ligy. Přesné termíny zápasů o umístění včetně hřišti najdete kliknutím na tento ODKAZ.

Se Zlínem 25.4.

Semifinále Poháru MOL Cup ve Zlíně má nový termín! Zápas o postup do finále odehrajeme ve středu 25. dubna od 18 hodin v přímém přenosu na ČT Sport.

Pohár se hrát bude!

I přes vydatné noční sněžení je hřiště na Střelnici připraveno, aby se mohl odehrát čtvrtfinálový duel poháru MOL Cup proti Slovácku. Výkop zápasu je v 16:00 hodin!

Technické problémy s SMS sesta

Omlouváme se fanouškům, kterým dnes nedorazila SMS se sestavou našeho týmu. Na odstranění problému pracujeme. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Soupiska A týmu

Aktualizovali jsme pro vás soupisku A týmu včetně nových fotografií z aktuálního focení portrétů. Mrkněte se na naše nové tváře v týmu.

Utkání s Žižkovem zrušeno

Přípravné utkání s Viktorií Žižkov, které se mělo odehrát 24. ledna 2018 v Jablonci, bylo kvůli kolizi termínů s Zimní Tipsport ligou zrušeno.

Dnes prodej do 18 hodin!

Ve čtvrtek 23. listopadu bude pro fanoušky otevřeno INFOCENTRUM u hlavní pokladny Stadionu Střelnice, kde budou v prodeji pouze vstupenky na pondělní utkání se Slavií Praha. ​Infocentrum bude otevřeno od 14 do 18 hodin. Ceník vstupenek najdete ​ZDE.

Juniorka s Příbramí na UMT

Junioři FK Jablonec odehrají své utkání proti Příbrami v pondělí 6. listopadu od 14 hodin na UMT MOZARTOVA!

Juniorka se Slavií na UMT

Juniorka odehraje dnešní utkání Juniorské ligy proti Slavii Praha na UMT Mozartova. V Břízkách je nezpůsobilý terén. Čas výkopu se nemění, hraje se 23. 10. ve 14 hodin.

Kopeme za fotbal na Střelnici

V pátek 6. října odehrajeme na Střelnici od 15 hodin modelové utkání v rámci projektu Kopeme za fotbal od Gambrinusu. Naši hráči mají tento zápas v rámci odpoledního tréninku. Našim soupeřem je účastník III. třídy Pardubicka SK Tuněchody.

Fotoalba

O webu | Ochrana osobních údajů | Kontakt | RSS