Bielefeld jsme porazili 1:0 brankou Lischky

Poslední přípravné utkání v Rakousku jsme odehráli s účastníkem druhé německé ligy Arminií Bielefeld. Utkání rozhodl v 70. minutě David Lischka.

Mládež

Starší dorost vstoupil do letní přípravy

Starší dorostenci zahájili ve středu 11. července letní přípravu. Kádr 30 hráčů dorostenců U19 a U18 má za sebou také první přípravná utkání.

V sobotu hrajeme poslední zápas v Rakousku

Na herním soustředění v Rakousku nás čeká poslední přípravné utkání před cestou do Jablonce. Našim soupeřem bude Arminia Bielefeld.

V další přípravě remíza 2:2 s Dynamem Moskva

Jablonec ve středu remizoval s ruským Dynamem Moskva 2:2 v rámci rakouského soustředění. Náš tým vedl zásluhou Ikauniekse, soupeř v druhé půli otočil, vyrovnání ale zařídil parádní střelou Považanec.

Změna času prodeje permanentek!

Od pondělí 2. 7. 2018 dochází ke změně času prodeje permanentek na novou sezónu 2018/2019! Startuje se každý všední den v 10:00 v Infocentru na Střelnici.

Novinky A týmu

Ve středu hrajeme s Dynamem Moskva

Druhé přípravné utkání na herním soustředění v Rakousku hrajeme ve středu 11. července proti ruskému Dynamu Moskva. Zápas má výkop v 16 hodin a opět ho můžete sledovat v přímém přenosu na internetu.

Rychlé zprávy

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.

Sekretariát uzavřen

Ve středu 11. července bude sekretariát klubu FK Jablonec z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Termíny 1. a 2. kola!

Už známe termíny 1. a 2. kola nového ročníku FORTUNA:LIGY! Ligu začneme v pondělí 23. 7. v Ostravě a doma se poprvé představíme v neděli 29. 7. proti Spartě. Více v rozpisu zápasů.

Přípravné zápasy

V sekci zápasů na webu jsme aktualizovali termíny přípravných zápasů v letní přípravě. První zápas hrajeme v úterý 26. června proti Jihlavě ve Zbuzanech od 16 hodin. Více najdete v rozpisu kliknutím ZDE.

Se Zlínem 25.4.

Semifinále Poháru MOL Cup ve Zlíně má nový termín! Zápas o postup do finále odehrajeme ve středu 25. dubna od 18 hodin v přímém přenosu na ČT Sport.

Pohár se hrát bude!

I přes vydatné noční sněžení je hřiště na Střelnici připraveno, aby se mohl odehrát čtvrtfinálový duel poháru MOL Cup proti Slovácku. Výkop zápasu je v 16:00 hodin!

Technické problémy s SMS sesta

Omlouváme se fanouškům, kterým dnes nedorazila SMS se sestavou našeho týmu. Na odstranění problému pracujeme. Děkujeme za pochopení. Váš FK Jablonec

Soupiska A týmu

Aktualizovali jsme pro vás soupisku A týmu včetně nových fotografií z aktuálního focení portrétů. Mrkněte se na naše nové tváře v týmu.

Utkání s Žižkovem zrušeno

Přípravné utkání s Viktorií Žižkov, které se mělo odehrát 24. ledna 2018 v Jablonci, bylo kvůli kolizi termínů s Zimní Tipsport ligou zrušeno.

Fotoalba