B-tým

B-tým zvítězil na Dukle gólem Skuhravého

Rezerva Jablonce zavítala v 10. kole na půdu Dukly Praha B. Na stadionu v Jirnách se Jablonec raduje z výhry 1:0, kterou zařídil svým gólem kapitán David Skuhravý!

Jablonec v přípravě podlehl Ústí nad Labem

Také druhou reprezentační pauzu využil Radův tým k odehrání přípravného zápasu. V něm v pátek dopoledne Jablonec prohrál s druholigovým Ústím nad Labem 1:3.

Reprezentanti odjeli na své mise

Čtyři hráči z kádru Petra Rady zamířili o reprezentační přestávce na reprezentační srazy. Tři hráči do týmu ČR U21 a jeden hráč do A-týmu Černé Hory. Co naše hráče čeká za souboje?

Rozhovor

Oliver Velich zažil první ligový start!

Osmnáctiletý útočník FK Jablonec Oliver Velich zažil v neděli svou ligovou premiéru. Na domácí půdě naskočil do závěru zápasu proti Slavii Praha. Jaké byly jeho dojmy po prvních ligových minutách?

Rozhovor

Slavia vyhrála zaslouženě, řekli hráči

Včerejší duel mezi Jabloncem a Slávií hodnotili v pozápasových rozhovorech stoper Tomáš Břečka a útočník Martin Doležal, oba se shodli, že Slavia je v současnosti nejlepší tým v lize a na Střelnici...

Liberec
19.10.2019 | 14:30
Stadion U Nisy
FORTUNA:LIGA
Jablonec
ZVRPB

Novinky A týmu

Porážka nás mrzí, řekl kouč Rada

Trenéři Jindřich Trpišovský a Petr Rada hodnotí poslední utkání ligového kola, v kterém Jablonec na vlastním stadionu podlehl pražské Slavii 0:2.

Rychlé zprávy

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.

B-tým poprvé doma!

V sobotu 17. srpna se od 10:15 hodin představí náš B-tým na domácím hřišti v Břízkách! Soupeřem mu bude Jiskra Ústí nad Orlicí. Permanentkáři, ženy a děti mají vstup zdarma, ostatní za 40 Kč.

Permanentky 2019/2020

V pátek 12. července 2019 nebude možné z technických důvodů prodávat permanentky na sezónu 2019/2020! Děkujeme za pochopení

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!

ČPP
SaM Silnice a mosty a.s.