Spokojený Rada: Výkon měl od všech kvalitu

Spokojenost čišela po výhře 3:0 nad obhájcem titulu z jabloneckého kouče Petra Rady. Jablonečtí po devíti letech porazili na Střelnici Viktorii Plzeň.

Jablonec sestřelil 3:0 plzeňského mistra!

Anglický týden zakončili Jablonečtí fotbalisté skalpem úřadujícího mistra! Radův celek po zodpovědném výkonu vyprovodil po letech ze Střelnice účastníka Ligy mistrů 3:0.

Rozhovor

Smutní jablonečtí hráči: bod byl blízko

Zklamaní z porážky, ale přesto odhodlaní prát se o další body v Evropské lize. Tak působili naši hráči po porážce v Rennes. Zápas hodnotí kapitán Hübschman, záložník Trávník a smolař Holeš.

Rozhovor

Rada: Je to kruté, ale na hráče jsem hrdý

I přes porážku v úvodním zápase Evropské ligy byl trenér Jablonce Petr Rada na své svěřence hrdý. Jablonecký lodivod porážku přičítal i nováčkovské dani v soutěži.

Jablonec přišel o bod v Rennes v závěru z penalty

O cennou remízu přišli až v závěrečných minutách jablonečtí fotbalisté v úvodním zápase Evropské ligy v Rennes. Rozhodující pokutový kop proměnil v 90. minutě střídající Ben Afra.

Teplice
30.9.2018 | 18:00
Teplice
FORTUNA:LIGA
Jablonec
ZVRPB

Novinky A týmu

Přepínáme na ligu, v pondělí na Střelnici Plzeň

Anglický týden zakončí jablonečtí fotbalisté pondělní televizní dohrávkou. Na Střelnici dorazí úřadující mistr a účastník základní skupiny Ligy mistrů FC Viktoria Plzeň.

Rychlé zprávy

Los 3. kola MOL Cupu

V pátek 14. září se losovalo v Praze 3. kolo Poháru MOL Cup. Los nám za soupeře určil druholigové FK Pardubice a hrát se bude na půdě našeho soupeře. Přesný termín bude upřesněn.

Michal Černák v repre

Na přípravné zápasy s Polskem byl nominován do výběru české reprezentace U16 Michal Černák. Člen týmu našeho dorostu U19 odehraje zápasy s národním týmem Broumově.

Balíčky na Evropskou ligu

V pondělí 10. září je poslední den předprodeje balíčků na domácí zápasy Evropské ligy UEFA pro majitele placených permanentek. Od úterý 11. září 8:00 hodin bude spuštěn volný prodej balíčků online a v Eurocentru Jablonec. Balíčky budou k dispozici také na vybraných prodejních místech sítě Ticketstream.

Tomáš Čvančara v repre

Útočník Tomáš Čvančara se objevil v nominaci reprezentace U19 pro přípravné zápasy proti Saúdské Arábii a Pardubicím B. Zápasy se odehrají v úterý 14. srpna v Moravské Třebové a ve čtvrtek 16. srpna ve Svitavách. Mezi náhradníky figuruje také nová akvizice ze Sparty Jaroslav Peřina.

Ve středu v Hrádku n. N.

Ve středu 18. července odehrajeme v Hrádku nad Nisou poslední přípravné utkání před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY. Na stadionu v Hrádku je výkop v 17:00.

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.

Sekretariát uzavřen

Ve středu 11. července bude sekretariát klubu FK Jablonec z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Termíny 1. a 2. kola!

Už známe termíny 1. a 2. kola nového ročníku FORTUNA:LIGY! Ligu začneme v pondělí 23. 7. v Ostravě a doma se poprvé představíme v neděli 29. 7. proti Spartě. Více v rozpisu zápasů.

Přípravné zápasy

V sekci zápasů na webu jsme aktualizovali termíny přípravných zápasů v letní přípravě. První zápas hrajeme v úterý 26. června proti Jihlavě ve Zbuzanech od 16 hodin. Více najdete v rozpisu kliknutím ZDE.

Fotoalba