Fanshop: Týden dopravy zdarma!

Náš fanshop bude ještě několik dní na stadionu uzavřen pro veřejnost, ale na eshopu můžete objednávat o sto šest. A nyní po celý týden s dopravou zdarma!

Trenéři FA

Kykal: U dětí úspěšnost jen předpokládáme

Dalším z řady vyzpovídaných trenérů naší akademie je sekretář našeho mládežnického úseku a kouč U6 Milan Kykal.

Tip na dárek: nové povlečení FKJ!

Máme první adventní neděli a je ideální čas představit vám první tip na dárek. Nové povlečení FK Jablonec!

Utkání proti Bohemians bylo odloženo!

Utkání 9. kola FORTUNA:LIGY mezi FK Jablonec a Bohemians Praha 1905 bylo odloženo na neurčito. Původně se mělo utkání odehrát v neděli 29. listopadu od 14 hodin na Střelnici.

JABKOPOKEC: Patrik Haitl a Libor Holík

Dalšími hosty našeho podcastu JABKOPOKEC byli obránci Patrik Haitl a Libor Holík. Poslechněte si novou epizodu našeho podcastu po vítězném derby v Liberci.

FASTAV Zlín
4.12.2020 | 18:00
FORTUNA:LIGA
Jablonec
ZVRPB

Novinky A týmu

Online magazín k zápasu s Bohemians

Přečtěte si zápasový bulletin k utkání 9. kola FORTUNA:LIGY proti Bohemians! Najdete tam jednu zajímavou akci ve fanshopu a další novinky z dění v našem klubu.

Rychlé zprávy

Permice na sekretariátu

Od úterý 1. září 2020 jsou permanentky 2020/2021 v prodeji na sekretariátu klubu! Prodej bude každý všední den v časech 7:00 - 11:00 a 11:30 - 15:00 hodin!

Fanshop je otevřen!

Ani po konci sezóny 2019/2020 není přerušen prodej ve fanshopu na Střelnici. Každý všední je pro vás otevřen od 7 od 11 a 11:30 do 15:00 hodin. Pro přivolání obsluhy nemusíte chodit na sekretariát a stačí zavolat na číslo 483 312 139. Těšíme se na vás!

B tým má generálku!

FK Jablonec B přivítá v neděli 1. března 2020 v 11 hodin na umělé trávě v Břízkách třetiligový tým FK Mladá Boleslav B. Přijďte podpořit náš B tým v generálce před startem FORTUNA ČFL! Vstup je samozřejmě zdarma.

B tým proti Slavii B

Náš B tým trenéra Jaroslava Vodičky odehraje v sobotu 22. února od 11 hodin přípravné utkání proti Slavii Praha B. Utkání se hraje na umělé trávě v Břízkách.

Generálka v Praze

Poslední přípravné utkání této zimní přípravy odehrajeme nakonec v Praze na Stadionu Evžena Rošického na Strahově v sobotu 8. února od 13 hodin proti Vyšehradu. Původní termín v 15 hodin v Nymburce tedy neplatí!

Doprava zdarma!

Na eshopu máme tento týden speciální akci s dopravou zdarma! Objednejte si zboží nad 500 korun až do neděle 2. února 2020 a neplaťte za dopravu. Nakupujte ve fanshopu!

Vánoce bez České pošty

Z důvodu dlouhých dodacích lhůt rušíme ve fanshopu objednávky od 7. 12. 2019 přes Českou poštu. Je možné si vybrat jinou přepravní službu. Děkujeme za pochopení! Váš FK Jablonec Vyberete si v našem FANSHOPU!

Dětský koutek s dárky

Při posledním domácím zápase v podzimní části FORTUNA:LIGY se mohou děti, které navštíví při utkání náš dětský koutek, těšit na vánoční dárečky. Nezapomeňte své děti nahlásit do dětského koutku před utkáním. Více informací ČTĚTE NA WEBU.

Příprava s Ústím

V pátek 11. října vyplníme reprezentační přestávku přípravným zápasem s Ústím nad Labem. Hrát se bude od 11 hodin na hřišti ve Vrkoslavicích.

S Brnem 1. října v 16:30

Utkání 3. kola poháru MOL Cup proti FC Zbrojovka Brno sehrajeme na Střelnici v úterý 1. října 2019 od 16:30 hodin. Ceny vstupenek budou jako na ligová utkání a permanentkáři mají samozřejmě vstup zdarma! Datum zahájení prodeje vstupenek zveřejníme v příštím týdnu na webu.

ČPP
AUTO KP PLUS
Nehoda Sport

Fotoalba

© 2014-2020 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.