Tomáš

Asistence

Statistiky pro sezonu 2021/2022 nejsou k dispozici

Celý tým Statistiky

Tomáš Smejkal začínal s fotbalem na Brněnsku v žákovském věku, do Jihlavy se přesunul na podzim roku 2013. Na Vysočině se postupně přes juniorku vypracoval do tehdy ještě prvoligového kádru, kde dostal v prosinci 2017 zatím první minuty na ligové scéně. Na začátku roku 2019 ale odešel po zranění na hostování do Líšně, kde se mu pod koučem Machálkem začalo nebývale dařit a přispěl k postupu brněnského týmu do druhé ligy. V létě 2019 se do Jihlavy vrátil, a i zde obstál svými kvalitními výkony. V podzimní části druholigové soutěže zaujal svou produktivitou se čtyřmi vstřelenými góly a dalšími devíti gólovými přihrávkami. Dnes 22letý krajní záložník Smejkal je zároveň členem širšího kádru reprezentace do 21 let.

Prozatím zde nejsou žádné statistiky hráče Tomáš Smejkal

Prozatím zde nejsou žádné úspěchy hráče Tomáš Smejkal

Novinky Tomáš Smejkal

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.