Historie klubu

První zmínku o jablonecké kopané zaznamenáváme roku 1921, kdy byl založen první fotbalový klub. Slavnější a významnější kapitoly se začaly psát až po osvobození, kdy na sever proudili první osídlenci.

Více o historii

Naše osobnosti

Ruda 'Houba' Svoboda

Úspěchy klubu

Klub Legend

Klub legend sdružuje nejvýznamnější hráče, trenéry a funkcionáře FK Jablonec. Které osobnosti jablonecké kopané jsou členy naší síně slávy?

VÍCE O LEGENDÁCH

Rychlé zprávy

2 zápasy bez trenéra

Hlavní trenér FK Jablonec Petr Rada byl na čtvrtečním zasedání (9. 5. 2019) Disciplinární komise potrestán zákazem výkonu funkce na 2 zápasy a pokutou 30 tisíc korun za nevhodné chování vůči rozhodčímu při utkání v Plzni.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!