Historie klubu

První zmínku o jablonecké kopané zaznamenáváme roku 1921, kdy byl založen první fotbalový klub. Slavnější a významnější kapitoly se začaly psát až po osvobození, kdy na sever proudili první osídlenci.

Více o historii

Naše osobnosti

Ruda 'Houba' Svoboda

Úspěchy klubu

Klub Legend

Klub legend sdružuje nejvýznamnější hráče, trenéry a funkcionáře FK Jablonec. Které osobnosti jablonecké kopané jsou členy naší síně slávy?

VÍCE O LEGENDÁCH

Rychlé zprávy

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.

Sekretariát uzavřen

Ve středu 11. července bude sekretariát klubu FK Jablonec z technických důvodů uzavřen. Děkujeme za pochopení.

Termíny 1. a 2. kola!

Už známe termíny 1. a 2. kola nového ročníku FORTUNA:LIGY! Ligu začneme v pondělí 23. 7. v Ostravě a doma se poprvé představíme v neděli 29. 7. proti Spartě. Více v rozpisu zápasů.