Klub a fanoušci

Je to prosté. Fotbalový klub dělají nejen hráči a jeho vedení, ale zejména fanoušci. Bez fanoušků by nebyl klub, tedy ani FK Jablonec.

Jako v každém klubu také my chceme předvádět pohledný fotbal a přinášet svým fanouškům trvalou sportovní radost. Nemáme malé cíle a tvrdě pracujeme na tom, aby jsme je splnili.

Kromě toho je však naší ambicí ještě něco více. Uvědomujeme si, že velká část české veřejnosti si Jablonec dnes primárně spojuje s fotbalem. To bereme jako privilegium, ale i jako velkou zodpovědnost. Chceme být dobrými reprezentanty našeho města i celého jabloneckého regionu. Je naší ambicí regionu pomáhat na hřišti a v rámci možností také mimo něj. Každý den bojujeme za Jablonec. V první linii.

Zároveň se budeme snažit, aby naši fanoušci měli pocit, že je o ně na Střelnici dobře postaráno. Vážíme si našich fanoušků a chceme jim jejich důvěru vrátit nadprůměrnými službami, kterých se jim u nás dostane. Všechny změny bohužel nejdou udělat najednou, ale naši fanoušci budou i tak vnímat, že na tom neustále pracujeme.

Pro své fanoušky máme ještě jeden vzkaz. Budeme rádi, když se nám ozvete.

Máte dotaz? Připomínku? Stížnost? Komentář? Dejte nám to vědět! Můžete nás kontaktovat mnoha způsoby - na email fanousci@fkjablonec.cz, přes sociální sítě Facebook, Twitter anebo nám můžete poslat vzkaz prostřednictvím formuláře. Samozřejmě budeme rádi, když nám také napíšete, že se vám něco líbilo. Dodá nám to energii do dlouhodobé práce, jejíž cílem je vybudovat v Jablonci špičkový fotbalový klub, a to jak po sportovní stránce, tak i organizačně.

Podpisové kartičky hráčů FK Jablonec

Pokud chcete získat podepsanou kartičku některého z našich hráčů nebo máte vlastní fotografie, které si chcete nechat podepsat, pošlete nám je na adresu klubu s žádostí o podpis. Rádi vám s našimi hráči vyhovíme.

Důležité je také vložit do obálky další ofrankovanou obálku s vaší nadepsanou adresou. Doba vyřízení není pevně stanovena, ale vyřídíme všechny žádosti.

Adresa klubu:

FK Jablonec

U stadionu 4904/5

466 01 Jablonec nad Nisou

Získej originální přání k narozeninám od hráčů!

Chceš si vyšperkovat svoje narozeniny nebo udělat radost někomu z tvých blízkých? Nyní máš jedinečnou možnost získat přání přímo od hráčů FK Jablonec!

Slavíš narozeniny ty, někdo z tvých kamarádů nebo blízkých? Nechte si poslat originální přání přímo od hráčů FK Jablonec!

Co pro to musíte udělat?

Stačí napsat na mailovou adresu fanousci@fkjablonec.cz a vybrat si hráče, od kterého přání chcete. Vámi vybraný hráč vám natočí videopřání z mobilního telefonu. Sami si pak už můžete vybrat, jestli vám bude video pouze zaslané či ho zveřejníme také na klubovém Facebooku. Další možností je, že vám vybraný hráč přímo zavolá a oslavenci popřeje osobně.

Cena narozeninového přání je 500 Kč. Platbu proveďte bankovním převodem na účet 131 204 0217/0100. Při objednání je nutné vybrat dva hráče při nedostupnosti prvního z nich. Objednávku proveďte alespoň sedm dní dopředu.

Rychlé zprávy

BALÍČKY NA SKUPINU!

Balíčky vstupenek na základní skupinu Evropské konferenční ligy UEFA jsou v prodeji! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na všechny tři domácí zápasy proti Kluži, Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

VSTUPENKY NA ŽILINU!

Ceny vstupenek jsou celkem ve třech vlnách. Až do úterní půlnoci (17. 8. 2021 23:59) jsou ceny vstupenek na utkání 200 play-off Evropské konferenční ligy UEFA 200 Kč. Ve středu 18. 8. 2021 bude po celý den cena 250 korun a v den zápasu 19. 8. 2021 je cena vstupenky 300 korun. Využijte proto v co největším počtu online předprodej vstupenek. Nejenže budete mít jistotu místa na Střelnici, ale také můžete ušetřit peníze. Na infocentru dostanete k lístkům také dotazník, který bude k dispozici i v den utkání. Tento dotazník musí být vyplněn a předán při vstupu na stadion a týká se to každého, kdo má vstupenku. Tato povinnost neplatí pro majitele placených permanentek, kteří ji mají na své jméno. Dotazník je ke stažení ZDE! Prodejní doba na INFOCENTRU: Úterý 17.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 200 Kč) Středa 18.8.: 10:00 - 17:00 (cena vstupenky 250 Kč) Čtvrtek MATCHDAY 19.8.: 18:30 start pokladen (cena vstupenky 300 Kč)

VSTUPENKY DO TEPLIC

V neděli 15. srpna se FK Jablonec od 16 hodin představí v Teplicích a v prodeji jsou vstupenky do sektoru hostů na Stínadlech. Cena vstupenky je 110 Kč a NAKUPOVAT MŮŽETE ZDE.

INFO PRO FANOUŠKY!

Z organizačních důvodů je výdej permanentek na sekretariátu klubu ve středu 4. 8. a čtvrtek 5. 8. pozastaven! A to z důvodu aktivování covidového režimu pro zápasy UEFA a rozdělení stadionu na příslušné zóny. Pokud si chcete koupit permanentku v těchto dvou termínech, můžete využít online prodej permanentek a použijete pro vstup na zápas e-ticket, který dostanete do e-mailu. KUPTE SI PERMICI ONLINE! Děkujeme za pochopení

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.