Klub a fanoušci

Je to prosté. Fotbalový klub dělají nejen hráči a jeho vedení, ale zejména fanoušci. Bez fanoušků by nebyl klub, tedy ani FK Jablonec.

Jako v každém klubu také my chceme předvádět pohledný fotbal a přinášet svým fanouškům trvalou sportovní radost. Nemáme malé cíle a tvrdě pracujeme na tom, aby jsme je splnili.

Kromě toho je však naší ambicí ještě něco více. Uvědomujeme si, že velká část české veřejnosti si Jablonec dnes primárně spojuje s fotbalem. To bereme jako privilegium, ale i jako velkou zodpovědnost. Chceme být dobrými reprezentanty našeho města i celého jabloneckého regionu. Je naší ambicí regionu pomáhat na hřišti a v rámci možností také mimo něj. Každý den bojujeme za Jablonec. V první linii.

Zároveň se budeme snažit, aby naši fanoušci měli pocit, že je o ně na Střelnici dobře postaráno. Vážíme si našich fanoušků a chceme jim jejich důvěru vrátit nadprůměrnými službami, kterých se jim u nás dostane. Všechny změny bohužel nejdou udělat najednou, ale naši fanoušci budou i tak vnímat, že na tom neustále pracujeme.

Pro své fanoušky máme ještě jeden vzkaz. Budeme rádi, když se nám ozvete.

Máte dotaz? Připomínku? Stížnost? Komentář? Dejte nám to vědět! Můžete nás kontaktovat mnoha způsoby - na email fanousci@fkjablonec.cz, přes sociální sítě Facebook, Twitter anebo nám můžete poslat vzkaz prostřednictvím formuláře. Samozřejmě budeme rádi, když nám také napíšete, že se vám něco líbilo. Dodá nám to energii do dlouhodobé práce, jejíž cílem je vybudovat v Jablonci špičkový fotbalový klub, a to jak po sportovní stránce, tak i organizačně.

Podpisové kartičky hráčů FK Jablonec

Pokud chcete získat podepsanou kartičku některého z našich hráčů nebo máte vlastní fotografie, které si chcete nechat podepsat, pošlete nám je na adresu klubu s žádostí o podpis. Rádi vám s našimi hráči vyhovíme.

Důležité je také vložit do obálky další ofrankovanou obálku s vaší nadepsanou adresou. Doba vyřízení není pevně stanovena, ale vyřídíme všechny žádosti.

Adresa klubu:

FK Jablonec

U stadionu 4904/5

466 01 Jablonec nad Nisou

Získej originální přání k narozeninám od hráčů!

Chceš si vyšperkovat svoje narozeniny nebo udělat radost někomu z tvých blízkých? Nyní máš jedinečnou možnost získat přání přímo od hráčů FK Jablonec!

Slavíš narozeniny ty, někdo z tvých kamarádů nebo blízkých? Nechte si poslat originální přání přímo od hráčů FK Jablonec!

Co pro to musíte udělat?

Stačí napsat na mailovou adresu fanousci@fkjablonec.cz a vybrat si hráče, od kterého přání chcete. Vámi vybraný hráč vám natočí videopřání z mobilního telefonu. Sami si pak už můžete vybrat, jestli vám bude video pouze zaslané či ho zveřejníme také na klubovém Facebooku. Další možností je, že vám vybraný hráč přímo zavolá a oslavenci popřeje osobně.

Cena narozeninového přání je 500 Kč. Platbu proveďte bankovním převodem na účet 131 204 0217/0100. Při objednání je nutné vybrat dva hráče při nedostupnosti prvního z nich. Objednávku proveďte alespoň sedm dní dopředu.

Rychlé zprávy

TESTOVACÍ CENTRUM

Pokud potřebujete informace o provozu testovacího centra na Střelnici, které neprovozuje přímo klub, ale pouze využívá jeho prostory, obraťte se na samotné centrum na telefonním čísle 721 555 372. Děkujeme za pochopení!

Na MOL Cup jen tribuna A

Ve čtvrtek 11. 11. odehrajeme na Střelnici utkání MOL Cup proti Varnsdorfu a pro diváky bude z organizačních důvodů otevřena jen hlavní tribuna. Majitelé permanentek z B tribuny se samozřejmě dostanou také na hlavní tribunu A. Ostatní fans mají vstup za 50 Kč. Více informací v článku.

Vstupenky na Hradec!

V neděli hrajeme od 16:00 proti Hradci Králové na hřišti v Mladé Boleslavi. Vstupenky pro fanoušky Jablonce do sektoru hostů jsou v prodeji POUZE ONLINE! Nakupovat vstupenky můžete NA TOMTO ODKAZU! Jiná možnost nákupu vstupenek do sektoru hostů není. Pouze online.

BALÍČKY NA RANDERS A ALKMAAR

Upravili jsme pro vás ceny balíčku na zbylé dva zápasy Evropské konferenční ligy UEFA! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na dva domácí zápasy proti Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.