Komando

Miss Komando 2015

Před posledním podzimním duelem na Střelnici jsme společně s fanoušky vybrali ve facebookové anketě nejsympatičtějí dívku jabloneckého Komanda. Stala se jí Lucka Babčická. Gratulujeme!

Děvčata z jabloneckého Komanda jsou tu pro vás! Krasavice v zelenobílých barvách pomáhají, když jste v nouzi. Ale zažijete s nimi i spousty srandy a zábavy.

Stejně jako vy bojují za Jablonec. V první linii!

Kde můžete Komando potkat?

Atakují bary a hospody večer před zápasem - můžete si s nimi zasoutěžit o vstupenky.

Salutují vám při příchodu na stadion.

Dostanete od nich zápasový bulletin.

Mají na povel naši fanzónu.

Zásobují žíznivé krky na tribuně během utkání.

Jsou to naši andělé.

Doprovázejí naše fotbalisty při pravidelných návštěvách škol.

Účastní se akcí v regionu. V zimě...

I v létě.

Pokud byste máte zájem, aby Komando přišlo na vaši akci nebo večírek, kontaktujte nás na: fanousci@fkjablonec.cz.

Rychlé zprávy

Los 3. kola MOL Cupu

V pátek 14. září se losovalo v Praze 3. kolo Poháru MOL Cup. Los nám za soupeře určil druholigové FK Pardubice a hrát se bude na půdě našeho soupeře. Přesný termín bude upřesněn.

Michal Černák v repre

Na přípravné zápasy s Polskem byl nominován do výběru české reprezentace U16 Michal Černák. Člen týmu našeho dorostu U19 odehraje zápasy s národním týmem Broumově.

Balíčky na Evropskou ligu

V pondělí 10. září je poslední den předprodeje balíčků na domácí zápasy Evropské ligy UEFA pro majitele placených permanentek. Od úterý 11. září 8:00 hodin bude spuštěn volný prodej balíčků online a v Eurocentru Jablonec. Balíčky budou k dispozici také na vybraných prodejních místech sítě Ticketstream.

Tomáš Čvančara v repre

Útočník Tomáš Čvančara se objevil v nominaci reprezentace U19 pro přípravné zápasy proti Saúdské Arábii a Pardubicím B. Zápasy se odehrají v úterý 14. srpna v Moravské Třebové a ve čtvrtek 16. srpna ve Svitavách. Mezi náhradníky figuruje také nová akvizice ze Sparty Jaroslav Peřina.