Komando

Miss Komando 2015

Před posledním podzimním duelem na Střelnici jsme společně s fanoušky vybrali ve facebookové anketě nejsympatičtějí dívku jabloneckého Komanda. Stala se jí Lucka Babčická. Gratulujeme!

Děvčata z jabloneckého Komanda jsou tu pro vás! Krasavice v zelenobílých barvách pomáhají, když jste v nouzi. Ale zažijete s nimi i spousty srandy a zábavy.

Stejně jako vy bojují za Jablonec. V první linii!

Kde můžete Komando potkat?

Atakují bary a hospody večer před zápasem - můžete si s nimi zasoutěžit o vstupenky.

Salutují vám při příchodu na stadion.

Dostanete od nich zápasový bulletin.

Mají na povel naši fanzónu.

Zásobují žíznivé krky na tribuně během utkání.

Jsou to naši andělé.

Doprovázejí naše fotbalisty při pravidelných návštěvách škol.

Účastní se akcí v regionu. V zimě...

I v létě.

Pokud byste máte zájem, aby Komando přišlo na vaši akci nebo večírek, kontaktujte nás na: fanousci@fkjablonec.cz.

Rychlé zprávy

2 zápasy bez trenéra

Hlavní trenér FK Jablonec Petr Rada byl na čtvrtečním zasedání (9. 5. 2019) Disciplinární komise potrestán zákazem výkonu funkce na 2 zápasy a pokutou 30 tisíc korun za nevhodné chování vůči rozhodčímu při utkání v Plzni.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!